Terminarz WLLP AP REISSA Grup C

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

Dąbrówka (Pieczarka)
Skórzewo (Kostrzyński)
Luboń (Bronikowski)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maciej Magdziarz – 504 077 727
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Karolina Lisowska -508670303
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Karolina Lisowska -508670303

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA II

Baranowo (Reiss)
Poznań – Strzeszyn (Klimek)
Rokietnica (Spychała)
Plewiska (Ratajczak)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Godzina:
Kontakt: Marcin Cybulski – 695 121 245
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Godzina:
Kontakt: Marcin Cybulski – 695 121 245
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Godzina:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA III

Poznań – Grunwald (Przybylski)
Poznań – Starołęka (Nowicki)
Poznań – Świerczewo (Nowicki)
Poznań – Arena (Wilczyński)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maciej Magdziarz – 504 077 727
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maciej Magdziarz – 504 077 727

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA IV

Poznań – Naramowice (Heliński)
Poznań – Piątkowo (Turski)
Poznań – Winogrady (Kłosiński)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maksymilian Heliński – 573973129
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maksymilian Heliński – 573973129
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Maksymilian Heliński – 573973129

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA V

Szczepankowo – Krzesiny (Kozłowski)
Poznań – Antoninek (Kaiser)
Poznań – Rataje (Bilicki)
Swarzędz – Centrum (Lewczuk)
Poznań – Dębiec (Przewoźny)
Poznań – Wilda Ukraińska (Shevchenko)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka
Kontakt: Maciej Magdziarz – 504 077 727
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka
Kontakt: Maciej Magdziarz – 504 077 727
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka
Kontakt:
Maciej Magdziarz – 504 077 727

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

Środa Wielkopolska (Kaczor/Nawracała)
Gniezno (Witkowski/Ławniczak/Kasprzyk)
Kórnik (Polański/Gruszka)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Tomasz Nawracała – 504 098 159
IIKolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Mateusz Kaczor – 508670326
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Mateusz Kaczor – 508670326

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

Gostyń (Sobkowiak)
Krobia (Tomczak)
Poniec (Sobkowiak)
Kobylin (Lisiak)
Pogorzela (Robaszyński)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Rafał Twardy – 609 639 483
IIKolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Rafał Twardy – 609 639 483
IIIKolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Puszczykowo (Mazur)
Mosina (J.Włodarczak)
Stęszew (Nowakowski)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Wojciech Włodarczak – 533865618
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Wojciech Włodarczak – 533865618

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Jarocin C1 (Grzelak, Andrzejewski)
Jarocin C2 (Smoliński)
Krotoszyn (Nowak, Kaj)
Pogorzela (Robaszyński)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marcin Porzucek – 573 972 265
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marcin Porzucek – 573 972 265
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Marcin Porzucek – 573 972 265

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Kalisz C1 (Bryl)
Kalisz C2 (Michalak)
Ostrów Wielkopolski (Kobza)
Kępno (Muller)
Grabów nad Prosną (Krawczyk)
Brzeziny B2/C (Sobocki)
Brzeziny C (Glapa)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Bartłomiej Gałuszka – 507 203 469
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Bartłomiej Gałuszka – 507 203 469

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Szamotuły C1 (Czerniak)
Szamotuły C2 (Małolepszy)
Chrzypsko Wielkie (Czerniak)
Obrzycko (Matz)
Oborniki (Pruszkowski)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Marcin Czerniak – 663377832
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Rafał Ratajski – 606403792

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Nowy Tomyśl (Kalemba)
Rakoniewice (D.Włodarczak)
Grodzisk Wielkopolski (Brzeskot)
Pszczew (Woszczyło, Kurdykowski)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Patryk Kalemba – 697 900 977
IIKolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Patryk Kalemba – 697 900 977
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Patryk Kalemba – 697 900 977

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Konin Chorzeń (Czerwczak)
Słupca (Rozmarynowski)
Ślesin (Kwiatkowski)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Dawid Czerwczak – 605425659
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Dawid Czerwczak – 605425659
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Dawid Czerwczak – 605425659

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Koło (Mendyk)
Turek (Majkowski)
Władysławów (Jesiołowski)
Topólka (Siwiński)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922
II  Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Kutno (Kryska)
Krośniewice (Marciniak)
Dąbrowice (Kacprzak)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Łukasz Marciniak – 508257853
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Łukasz Marciniak – 508257853
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Łukasz Marciniak – 508257853

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Leszno C1 (Ratajczak)
Leszno C2 (Bugzel)
Włoszakowice (Skrzypczak)
Rawicz (Musioł)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Krystian Woźny – 506699200
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Krystian Woźny – 506699200

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Rogoźno (Czarnecki)
Murowana Goślina (Rogalski)
Szamocin (Woźniak)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Artur Woźniak – 782705289
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt:
Artur Woźniak – 782705289

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Piła (Nowakowski)
Wałcz C1 (Skuza)
Wałcz C2 (Nowotny)
Czarnków (Polak)
Krzyż (Fabiszak)
Wieleń (Szymczak)
Trzcianka (Hrynkiewicz)

I Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669122116
II Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669122116
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669122116