Terminarz WLLP AP REISSA Grup A

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

Dębiec (Święcichowska, Kowalczyk)
Wilda (Święcichowska)
Świerczewo (Nowicki)
Starołęka (Nowicki)

I Kolejka
Gospodarz: Poznań, ul. Łozowa 77
Data: 13.04.2024
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Maciej Magdziarz – 504 077 727
II Kolejka
Gospodarz: APR Arena Dębiec, Łozowa 77
Data: 11.05.2024
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Maciej Magdziarz – 504 077 727

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA II

Dąbrówka (Bartoszak)
Skórzewo (Dziuba)
Plewiska (Łęgowski, Tomczak)
Luboń (Pawlak)

I Kolejka
Gospodarz: Luboń, ul. Dojazdowa 20
Data: 20.04.2024
Zbiórka: 9:00
Kontakt:
Mateusz Kubiak – 511076451
II Kolejka
Gospodarz: Luboń, ul. Dojazdowa 20
Data: 18.05.2024
Zbiórka: 9:00
Kontakt:
Mateusz Kubiak – 511076451

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA III

Baranowo (Jerzyński, Foremski)
Rokietnica (Waliszewski)
Strzeszyn (Brodziak, Dominiczak)
Kiekrz (Wieczorek)
Lusówko (Rybicka)

I Kolejka
Gospodarz: OSiR Przeźmierowo, ul. Kościelna 55
Data: 13.04.2024
Zbiórka: 11:15
Kontakt: Marcin Cybulski – 695121245
II Kolejka
Gospodarz: Rokietnica, ul. Szamotulska 29
Data: 11.05.2024
Zbiórka: 12:00
Kontakt: Marcin Cybulski – 695121245

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA IV

Arena (Kostrzyński)
Grunwald (Antkowiak)
Ogrody (Łęgowski, Kornaga)

I Kolejka
Gospodarz: Orlik Pixel2, ul. Grunwaldzka 182
Data: 13.04.2024
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Maciej Magdziarz – 504 077 727
II Kolejka
Gospodarz: Orlik Certus Poznań, ul. Grunwaldzka 182
Data: 25.05.2024
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Maciej Magdziarz – 504 077 727

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA V

Poznań – Winogrady (Magdziarz, Podgórny)
Poznan – Piątkowo (Kaiser)
Poznań – Kosmonautów (Ziętek)
Poznań – Naramowice (Bromka, Gniot)
Poznań – Umultowo (Załęski)
Poznań – PSS (Załęski, Heliński)

I Kolejka
Gospodarz: Winogrady, Boisko KS Posnania ul. Słowiańska 78
Data: 13.04.2024
Zbiórka: 8:45
Kontakt: Mikołaj Kłosiński – 512657662
II Kolejka
Gospodarz: Winogrady, Boisko KS Posnania ul. Słowiańska 78
Data: 11.05.2024
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Mikołaj Kłosiński – 512657662

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA VI

Malta Polanka (Sucharski)
Antoninek (Żak)
Rataje – Armii Krajowej (Zakrzewicz)
Rataje – Jagiellońskie (Raniszewski)
Tulce (Cichy)
Szczepankowo (Siejka, Kozłowski)

I Kolejka
Gospodarz: Orlik Tulce
Data: 13.04.2024
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Tomasz Nawracała – 504 098 159
II Kolejka
Gospodarz: Poznań, Os. Jagiellońskie 128 SP2
Data: 11.05.2024
Zbiórka: 10:00
Kontakt: Karol Łuczak – 695577473

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

Środa Wielkopolska ( Nawracała, Kaczor)
Gniezno (Witkowski, Ławniczak, Kasprzyk
Kamionki (Juraś)
Kórnik (Halaburda)
Szczodrzykowo (Jarota)

I Kolejka
Gospodarz: Środa Wlkp. ul. Bora Komorowskiego 3
Data: 06.04.2024
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Tomasz Nawracała – 504 098 159
II Kolejka
Gospodarz: Gniezno, ul. Powstańców Wielkopolskich 16
Data: 11.05.2024
Zbiórka: 9:00-10:00
Kontakt: Radosław Witkowski – 519400074
III Kolejka
Gospodarz: Środa Wlkp. ul. Bora Komorowskiego 3
Data: 08.06.2024
Zbiórka: 10:30
Kontakt:
Tomasz Nawracała – 504 098 159

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

Koło (Mirkiewicz)
Turek (Wysocka, Mikołajczyk)
Władysławów (Jesiołowski, Rosiak, Mendyk)
Słodków (Rosiak)
Rychwał (Adamkiewicz)
Ceków/Kamień – Derbich
Włocławek (Mirkiewicz, Kozowicz)

I Kolejka
Gospodarz: MOSiR Koło, ul Szkolna 2B
Data: 23.03.2024
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922
II Kolejka
Gospodarz: Rychwał (orlik przy Szkole Podstawowej)
Data: 19.05.2024
Zbiórka:
Kontakt:
Paweł Mirkiewicz – 601690922

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA II

Izbica Kujawska (Płachecki)
Izbica Kujawska – Błenna (Nowakowski)
Topólka (Siwiński, Parecki)

I Kolejka
Gospodarz: MOSiR Koło, ul Szkolna 2B
Data: 23.03.2024
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922
II Kolejka
Gospodarz: Topólka, Stadion Gminny
Data: 12.05.2024
Zbiórka:
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Konin V-Osiedle (Łęt)
Konin – Chorzeń (Czerwczak)
Konin-Zatorze (Jańczak)
Konin SP15 (Jańczak)
Konin SP15 (Włodarczak)
Słupca (Rozmarynowski, Wiśny)
Ślesin (Płuciennik)
APR Ladies Konin (Łęt, Galant)

I Kolejka
Gospodarz: Orlik Konin, ul. Fikusowa 8
Data: 14.04.2024
Zbiórka: 11:15
Kontakt:
Dawid Czerwczak – 605425659
II Kolejka
Gospodarz: Słupca, ul. Gajowa 1
Data: 12.05.2024
Zbiórka: 11:15
Kontakt:
Dawid Czerwczak – 605425659

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Kalisz – os. Majków (Drzewiecki)
Kalisz – os. Widok (Skoczylas)
Kępno (Górecki, Żurecki)
Grabów nad Prosną
Brzeziny (Przybył, Kostera)

I Kolejka
Gospodarz: Kalisz, ul. Tuwima 2
Data: 07.04.2024
Zbiórka: 10:30
Kontakt: Bartłomiej Gałuszka – 507 203 469
II Kolejka
Gospodarz: Brzeziny ul. Wrocławska 17 (orlik)
Data: 28.04.2024
Zbiórka: 10:00
Kontakt: Bartłomiej Gałuszka – 507 203 469
III Kolejka
Gospodarz: Ostrów Wielkopolski
Data: 11.05.2024
Zbiórka: 14:00
Kontakt: Bartłomiej Gałuszka – 507 203 469

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Kutno (Kryska)
Krośniewice (Marciniak)
Dąbrowice (Kacprzak)

I Kolejka
Gospodarz: MOSiR Koło, ul Szkolna 2B
Data: 23.03.2024
Zbiórka: 9:00
Kontakt:
Paweł Mirkiewicz – 601690922
II Kolejka
Gospodarz: Kutno
Data: 18.05.2024
Zbiórka: 9:00
Kontakt:
Paweł Mirkiewicz – 601690922

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

APR Swarzędz
APR Pobiedziska
APR Kostrzyn
APR Września

I Kolejka
Gospodarz: Orlik SP5 Swarzędz
Data: 13.04.2024
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Tomasz Nawracała – 504 098 159
II Kolejka
Gospodarz: Września, ul. Kosynierów 32 (wjazd od ul. Wojska Polskiego)
Data: 11.05.2024
Zbiórka: 10:00
Kontakt: Michał Skarbiński – 788 281 796
III Kolejka
Gospodarz: Pobiedziska, ul. Gajowa 22
Data: 25.05.2024
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Michał Skarbiński – 788 281 796

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

Puszczykowo (Basiński)
Mosina (Mazur)
Stęszew (Jasiewicz)
Pecna (Szymański)

I Kolejka
Gospodarz: Nowinki, ul. Powstańców Wielkopolskich
Data: 13.04.2024
Zbiórka: 11:00
Kontakt: Mateusz Kubiak -511 076 451
II Kolejka
Gospodarz: Nowinki, ul. Powstańców Wielkopolskich
Data: 27.04.2024
Zbiórka: 11:00-12:00
Kontakt: Wojciech Włodarczak – 533 865 618
III Kolejka
Gospodarz: Nowinki, ul. Powstańców Wielkopolskich
Data: 08.06.2024
Zbiórka: 13:00
Kontakt: Wojciech Włodarczak – 533 865 618

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Gostyń (Olejniczak, Szczepaniak)
Krobia (Adamczak)
Rawicz (Wawrzyniak, Musioł)

I Kolejka
Gospodarz: Orlik Gostyń, ul.. Słowackiego 59
Data: 13.04.2024
Zbiórka: 10:00
Kontakt: Rafał Twardy – 609 639 483
II Kolejka
Gospodarz: Stadion Rawicz
Data: 12.05.2024
Zbiórka: 13:00
Kontakt: Rafał Twardy – 609 639 483
III Kolejka
Gospodarz: Boisko Orlik w Krobi ul. Targowa 1
Data: 08.06.2024
Zbiórka: 11:00
Kontakt: Rafał Twardy – 609 639 483

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Krotoszyn (Nowak, Lewalska)
Pogorzela (Robaszyński)
Kobylin (Pachurka)

I Kolejka
Gospodarz: Krotoszyn, ul. Kołłątaja 1 (orlik)
Data: 13.04.2024
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Paulina Kobza – 798 618 187
II Kolejka
Gospodarz: Boisko Orlik w Pogorzeli ul. Parkowa 7
Data: 12.05.2024
Zbiórka: 10:00
Kontakt:
Paulina Kobza – 798 618 187
III Kolejka
Gospodarz: Zduny, ul. Strzelecka
Data: 08.06.2024
Zbiórka: 10:00
Kontakt:
Paulina Kobza – 798 618 187

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Leszno (Tomkowiak, Woźny)
Kościan (Jasiewicz, Dębski, Donat)
Włoszakowice (Skrzypczak, Mierzyńska)
Osieczna (Lasik)
Krzycko Wielkie (Mierzyńska)

I Kolejka
Gospodarz: Kościan, ul. Wyzwolenia 24
Data: 13.04.2024
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Anna Donat – 603 059 893
II Kolejka
Gospodarz: Włoszakowice, ul. Kurpińskiego (stadion)
Data: 11.05.2024
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Przemysław Skrzypczak – 696 007 620

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Jarocin (Wasielewska, Gulcz)
Pleszew (Wróblewski, Biadała)
Kotlin (Taczała, Jankowiak)
Ostrów Wielkopolski (Krawczyk)
Wilkowyja (Porzucek, Patoka)

I Kolejka
Gospodarz: Jarocin, ul. Sportowa 6
Data: 27.04.2024
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Marcin Porzucek – 573 972 798
II Kolejka
Gospodarz: Jarocin, ul. Sportowa 6
Data: 18.05.2024
Zbiórka: 9:00
Kontakt:
Marcin Porzucek – 573 972 798

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Szamotuły (Czerniak)
Chrzypsko Wielkie (Czerniak, Nabzdyk)
Obrzycko (Matz)
Ostroróg (Cembrowicz)

I Kolejka
Gospodarz: Szamotuły, ul. Szczuczyńska
Data: 14.04.2024
Zbiórka: 11:30
Kontakt: Marcin Czerniak – 663377832
II Kolejka
Gospodarz: Obrzycko, ul. Kopernika 10
Data: 11.05.2024
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Marcin Czerniak – 663377832

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Nowy Tomyśl (Kalemba)
Rakoniewice (Włodarczak, Hofman)
Pszczew (Woszczyło, Kurdykowski)
Pniewy (Machaj)
Pniewy – Brody/Chełmno (Kalemba)
Pniewy – Nojewo (Machaj)
Grodzisk Wielkopolski (Bazarnik)
Wolsztyn (Ciesielski)
Opalenica (Bazarnik)
Trzciel (Stankowski)
Zbąszyń (Śliwa)

I Kolejka
Gospodarz: PZU Nowy Tomyśl
Data: 27.04.2024
Zbiórka: 8:30
Kontakt: Patryk Kalemba – 697 900 977
II Kolejka
Gospodarz: PZU Nowy Tomyśl
Data: 18.05.2024
Zbiórka:
Kontakt: Patryk Kalemba – 697 900 977
III Kolejka
Gospodarz:
Data:
Zbiórka:
Kontakt: Patryk Kalemba – 697 900 977

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Rogoźno (Kalff, Czarnecki)
Oborniki (Pruszkowski, Ratajski,Iwanow)
Murowana Goślina (Rogalski, Kaźmierczak)
Szamocin (Woźniak)
Wągrowiec (Woźniak)

I Kolejka
Gospodarz: Rogoźno, ul. Seminarialna 16
Data: 13.04.2024
Zbiórka: 11:00
Kontakt: Artur Woźniak – 782 705 289
II Kolejka
Gospodarz: Oborniki, ul. Obrzycka 88
Data: 11.05.2024
Zbiórka: 9:30
Kontakt: Rafał Ratajski – 606 403 792

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Piła (Niedzielski, Fiałka)
Wałcz (Skuza)
Czarnków (Raszewska)
Krzyż (Fabiszak)
Połajewo (Raszewska)
Wieleń (Szymczak)
Lubasz (Łukasiak)
Trzcianka (Mleczak, Kalupa)
APR Ladies Trzcianka (Kalupa)

I Kolejka
Gospodarz: Orlik Piła, ul. Podchorążych 10 (przy ANS)
Data: 06.04.2024
Zbiórka: 10:00
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669122116
II Kolejka
Gospodarz: MOSiR Wałcz, ul. Chłodna 12
Data: 27.04.2024
Zbiórka: 10:00
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669122116
III Kolejka
Gospodarz: Czarnków, ul. Chodzieska
Data: 19.05.2024
Zbiórka: 10:00
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669122116
Galeria