W najbliższą sobotę startuje długo oczekiwany finał rozgrywek Wielkopolsko – Lubuskich Ligi Piłkarskich. Pierwsze mecze wiosennej kolejki Ligi Marzeń rozpoczęły się w połowie marca i w ten weekend dobiegają końca. Niewątpliwie dla naszych adeptów jest to jeden z najważniejszych momentów tegorocznego sezonu piłkarskiego.

O której startuje finał WLLP?
Drużyny kat. B2

Pierwsze mecze rozegra kategoria B2. Orliki o godz. 9:00 zaczną rywalizację o miano mistrza sezonu 2022. Mecze będą rozgrywać się na nowoczesnym kompleksie obozowo-treningowym w Dolsku.

Każdy zawodnik będzie miał przerwę na posiłek, aby uzupełnić kalorie. O godz. 15:00  zostaną zakończone oficjalne rozgrywki w kat. B2 oraz będą wręczane nagrody.

Drużyny kat. C

Po rozdaniu nagród drużynom kat. B2, o godz. 15:15 na boisko wejdą zespoły kat. C. W trakcie rozgrywania się meczy zawodnicy będą mogli skorzystać z przerwy i zjeść posiłek przygotowany przez organizatorów wydarzenia.

O godz. 20:00 odbędzie się zakończenie finału WLLP wiosennego sezonu 2022 wraz z wręczeniem nagród dla wygranych drużyn.

Kto z kim zagra podczas finału w Dolsku?

Poniżej zamieszczamy harmonogram rozgrywek , tam znajdziesz dokładną godzinę, o której zagrają poszczególny drużyny oraz rozpiskę zespołów, z którymi będą rywalizować.

HARMONOGRAM ROZGRYWEK

KATEGORIA B2

KATEGORIA C

Gdzie będzie można sprawdzić wyniki?

W powyższym harmonogramie rozgrywek będziemy na bieżąco publikować punktację podczas meczy poszczególnych drużyn. Przypominamy także, aby zaobserwować i polubić nasz fanpage – Wielkopolsko – Lubuskie Ligi Piłkarskie – tam w sobotę będziemy udostępniać relację z finałów WLLP.

Tegoroczny finał WLLP odbędzie się pod honorowym patronatem WZPN.

To będzie gorący dzień sezonu 2022, nie możemy się doczekać. Trzymamy kciuki za wszystkich adeptów Akademii i życzymy powodzenia!