Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Terminarz WLLP AP REISSA Grup B2
GRUPA II
Dębiec (Michalak)
Starołęka (Nowicki)
Świerczewo (Nowicki)
Wilda – (Przewoźny)
Wilda drużyna ukraińska – (Shevchenko)
Luboń B2 (Bronikowski)
II Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Poznań, ul. Łozowa 77 | |
Data: | 13.04.2024 | |
Zbiórka: | 12:00 | |
Kontakt: | Maciej Magdziarz – 504 077 727 |
II Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | APR Arena Dębiec, Łozowa 77 | |
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Maciej Magdziarz – 504 077 727 |
II Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | APR Arena Dębiec, Łozowa 77 | |
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Maciej Magdziarz – 504 077 727 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
GRUPA III
Skórzewo (Kucza)
Plewiska (Tomczak)
Dąbrówka B2.1 (Pieczarka)
Dąbrówka B2.2 (Bartoszak)
Luboń B2 (Bronikowski)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Luboń, ul. Dojazdowa 20 | |
Data: | 20.04.2024 | |
Zbiórka: | 13:00 | |
Kontakt: | Mateusz Kubiak – 511076451 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Luboń, ul. Dojazdowa 20 | |
Data: | 27.04.2024 | |
Zbiórka: | 9:00 | |
Kontakt: | Mateusz Kubiak – 511076451 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
GRUPA III
Poznań – Arena B2 (Musik)
Poznań – Grunwald B2.1 (Przybylski)
Poznań – Grunwald B2.2 (Zajko)
Poznań – Ogrody B2.1 (Kluza)
Poznań – Ogrody B2.2 (Kluza)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Orlik Pixel2 Poznań, ul. Grunwaldzka 182 | |
Data: | 13.04.2024 | |
Zbiórka: | 13:00 | |
Kontakt: | Maciej Magdziarz – 504 077 727 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
GRUPA IV
Poznań – Strzeszyn (Sobczak, Dominiczak)
Rokietnica B2.1 (Cybulski, Andrzejewski)
Rokietnica B2.2 (Cybulski, Stańczyk)
Rokietnica B2.3 (Spychała)
Baranowo (Wiśniewski)
Lusówko (Wieczorek)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Rokietnica, ul. Szamotulska 29 | |
Data: | 06.04.2024 | |
Zbiórka: | 14:00 | |
Kontakt: | Marcin Cybulski – 695 121 245 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Marcin Cybulski – 695 121 245 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Marcin Cybulski – 695 121 245 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
GRUPA V
Poznań – Naramowice B2 (Heliński)
Poznań – Piątkowo B2 (Jankowski)
Poznań – Winogrady B2 (Kłosiński, Podgórny)
Poznań – Kosmonautów B2 (Magdziarz)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Piątkowo, Os. Bolesława Śmiałego 107 | |
Data: | 06.04.2024 | |
Zbiórka: | 11:30 | |
Kontakt: | Maksymilian Heliński – 573973129 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Piątkowo, Os. Bolesława Śmiałego 107 | |
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Maksymilian Heliński – 573973129 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Piątkowo, Os. Bolesława Śmiałego 107 | |
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Maksymilian Heliński – 573973129 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
GRUPA VI
Antoninek (Kaiser)
Malta (Sucharski)
Rataje (Bilicki)
Tulce (Żak)
Szczepankowo – Krzesiny (Kozłowski)
Antoninek B1 (Żak)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Poznań, ul. Łozowa 77 | |
Data: | 06.04.2024 | |
Zbiórka: | 9:00 | |
Kontakt: | Maciej Magdziarz – 504 077 727 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
GRUPA I
Środa Wielkopolska (Nawracała, Kaczor)
Gniezno (Witkowski, Ławniczak, Kasprzyk)
Kamionki (Juraś)
Kórnik (Polański, Gruszka)
Szczodrzykowo (Jarota)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Środa Wielkopolska, ul. Bora Komorowskiego 3 | |
Data: | 06.04.2024 | |
Zbiórka: | 14:00 | |
Kontakt: | Mateusz Kaczor – 508670326 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Środa Wielkopolska, ul. Bora Komorowskiego | |
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Mateusz Kaczor – 508670326 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Środa Wielkopolska, ul. Bora Komorowskiego | |
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Mateusz Kaczor – 508670326 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
GRUPA IV
Swarzędz – Osiedle Mielrzyńskiego (Darmosz, Lewczuk)
Pobiedziska (Mazur)
Kostrzyn (Skarbiński)
Września (Skarbiński)
Zalasewo (Potrzebowski)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Orlik SP5 Swarzędz | |
Data: | 13.04.2024 | |
Zbiórka: | 12:00 | |
Kontakt: | Tomasz Nawracała – 519840819 |
II Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Michał Skarbiński – 788 281 796 |
II Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Michał Skarbiński – 788 281 796 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
GRUPA V
Puszczykowo (Mazur)
Mosina (J.Włodarczak)
Stęszew (Nowakowski)
Pecna (Szymański)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Nowinki, ul. Powstańców Wielkopolskich | |
Data: | 23.03.2024 | |
Zbiórka: | 11:00 | |
Kontakt: | Wojciech Włodarczak – 533865618 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Wojciech Włodarczak – 533865618 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Wojciech Włodarczak – 533865618 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
GRUPA I
Koło (Mendyk)
Turek (Mikołajczyk)
Rychwał (Adamkiewicz)
Władysławów (Jesiołowski)
Słodków (Rosiak)
Ceków/Kamień (Derbich)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | MOSiR Koło. ul. Szkolna 2B | |
Data: | 23.303.2024 | |
Zbiórka: | 16:30 | |
Kontakt: | Paweł Mirkiewicz – 601690922 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Paweł Mirkiewicz – 601690922 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Paweł Mirkiewicz – 601690922 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
GRUPA II
Izbica Kujawska (Płachecki)
Topólka (Siwiński)
Włocławek
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | MOSiR Koło. ul. Szkolna 2B | |
Data: | 23.03.2024 | |
Zbiórka: | 16:30 | |
Kontakt: | Paweł Mirkiewicz – 601690922 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Paweł Mirkiewicz – 601690922 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Paweł Mirkiewicz – 601690922 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Konin V osiedle (Łęt)
Konin Chorzeń (Czerwczak)
Konin SP15 (Matczak)
Słupca (Rozmarynowski)
Ślesin (Płuciennik)
APR Ladies Konin (Kalupa)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Konin, ul. Romana Dmowskiego 4 | |
Data: | 24.03.2024 | |
Zbiórka: | 11:00 | |
Kontakt: |
Dawid Czerwczak – 605425659 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: |
Dawid Czerwczak – 605425659 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: |
Dawid Czerwczak – 605425659 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Gostyń B2.1 (Majchrzak)
Krobia (Tomczak)
Kobylin (Lisiak)
Gostyń Ladies (Majchrzak)
Krotoszyn B2.1/B2.2 (Parczyński, Nowak)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Gostyń, ul. Słowackiego 59 | |
Data: | 06.04.2024 | |
Zbiórka: | 10:00 | |
Kontakt: | Rafał Twardy – 609639483 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Rafał Twardy – 609639483 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Rafał Twardy – 609639483 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Leszno B2.1 (Mikołajczak)
Leszno B2.2/B2.3 (Kołodziejski)
Kościan (Skrzypczak)
Włoszakowice (Skrzypczak)
Krzycko Wielkie (Mierzyńska)
Rawicz (Musioł)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | APR Arena Leszno | |
Data: | 07.04.2024 | |
Zbiórka: | 10:00 | |
Kontakt: | Krystian Woźny – 506699200 |
II Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Anna Donat – 600 521 209 |
III Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Przemysław Skrzypczak – 696007620 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Kutno (Kryska)
Krośniewice (Marciniak)
Dąbrowice (Kacprzak)
Grabów (Nowakowski)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | MOSiR Koło, ul. Szkolna 2B | |
Data: | 23.03.2024 | |
Zbiórka: | 16:30 | |
Kontakt: | Łukasz Marciniak – 508257853 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Łukasz Marciniak – 508257853 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Łukasz Marciniak – 508257853 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Jarocin B2.1 (Węclewski)
Jarocin B2.2 (Grzelak)
Jarocin B2.3 (Matuszewski)
Pleszew (Biadała)
Wilkowyja (Patoka)
Kotlin (Taczała/Jankowiak)
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Kalisz B2.1 (Grabarek)
Kalisz B2.2 (Zapała)
Ostrów Wielkopolski (Kobza)
Chełmce (Zapała)
Brzeziny (Sobocki)
Brzeziny (Glapa)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Kalisz, ul. Widok 96 | |
Data: | 20.04.2024 | |
Zbiórka: | 10:00 | |
Kontakt: | Bartłomiej Gałuszka – 507 203 469 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Kępno B2.1 (Żłobiński)
Kępno B2.2 (Maherowskyi)
Grabów nad Prosną (Krawczyk)
Wieruszów (Grajerz)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Kępno, ul. Sportowa 11 (obok basenu) | |
Data: | 06.04.2024 | |
Zbiórka: | 9:00 | |
Kontakt: | Mateusz Grajerz – 696 080 274 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Szamotuły B2.1 (Serwata)
Szamotuły B2.2 (Małolepszy)
Chrzypsko Wielkie (Nabzdyk)
Obrzycko (Matz)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Szamotuły, ul. Szczuczyńska | |
Data: | 06.04.2024 | |
Zbiórka: | 9:30 | |
Kontakt: | Marcin Czerniak – 663377832 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Marcin Czerniak – 663377832 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Marcin Czerniak – 663377832 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Nowy Tomyśl (Kalemba)
Rakoniewice (Włodarczak)
Pszczew (Kurdykowski)
Pniewy (Kalemba)
Grodzisk Wielkopolski (Brzeskot)
Opalenica (Fórmaniak)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Patryk Kalemba – 697 900 977 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Patryk Kalemba – 697 900 977 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Patryk Kalemba – 697 900 977 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Rogoźno (Czarnecki)
Oborniki (Szczepski)
Murowana Goślina (Zakrzewicz)
Szamocin (Woźniak)
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Piła B2.1 (Śmiechowska)
Piła B2.2 (Nowotny)
Piła B2.3 (Nowakowski)
Wałcz (Nowotny)
Czarnków (Polak)
Krzyż (Fabiszak)
Wieleń (Szymczak)
Trzcianka B2.1 (Lewandowski)
Trzcianka B2.2 (Klimas)
APR Ladies Trzcianka (Kalupa)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Orlik Piła, ul. Podchorążych 10 (przy ANS) | |
Data: | 06.04.2024 | |
Zbiórka: | 12:45 | |
Kontakt: | Wiktoria Raszewska – 669122116 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Wiktoria Raszewska – 669122116 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Wiktoria Raszewska – 669122116 |