Terminarz WLLP APR Grup B1

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

APR Środa Wielkopolska
APR Gniezno
APR Kamionki
APR Kórnik
APR Szczodrzykowo

I Kolejka
Gospodarz: Środa Wielkopolska, ul. Bora Komorowskiego 3
Data: Sobota, 15.04.2023r.
Zbiórka: 10:15
Kontakt: Mateusz Kaczor – 508670326
II Kolejka
Gospodarz: Gniezno, Orlik Mnichowo
Data: Sobota, 20.05.2023r.
Zbiórka: 10:00
Kontakt: Radosław Witkowski – 519400074
III Kolejka
Gospodarz: Gniezno, Orlik Mnichowo
Data: Sobota, 17.06.2023r.
Zbiórka: 10:00
Kontakt: Radosław Witkowski – 519400074

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA II

APR Poznań Dębiec
APR Poznań Wilda
APR Poznań Świerczewo
APR Poznań Starołęka
APR Dąbrówka

I Kolejka
Gospodarz: APR Arena Dębiec, Łozowa 77
Data: Sobota, 15.04.2023r.
Zbiórka: 10:15
Kontakt: Mateusz Kaczor – 508670326
II Kolejka
Gospodarz: APR Arena Dębiec, Łozowa 77
Data: Sobota, 13.05.2023r.
Zbiórka: 10:15
Kontakt: Mateusz Kaczor – 508670326
III Kolejka
Gospodarz: Baranowo, ul. Wypoczynkowa 93
Data: Sobota, 03.06.2023r.
Zbiórka:
Kontakt: Jakub Kupczyk – 508036486
III Kolejka
Gospodarz: APR Arena Dębiec, Łozowa 77
Data: Sobota, 17.06.2023r.
Zbiórka: 10:15
Kontakt: Mateusz Kaczor – 508670326

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA III

APR Luboń
APR Skórzewo
APR Plewiska

I Kolejka
Gospodarz: Luboń, Orlik przy ul. Dojazdowej
Data: Sobota, 15.04.2023r.
Zbiórka: 10:15
Kontakt: Mateusz Kaczor – 508670326
II Kolejka
Gospodarz: Luboń, Orlik przy ul. Dojazdowej
Data: Sobota, 13.05.2023r.
Zbiórka: 10:15
Kontakt: Mateusz Kaczor – 508670326
III Kolejka
Gospodarz: Skórzewo,—
Data: Sobota, 17.06.2023r.
Zbiórka:
Kontakt: Mateusz Kaczor – 508670326

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA IV

APR Swarzędz
APR Pobiedziska
APR Kostrzyn
APR Września

I Kolejka
Gospodarz: Swarzędz, Orlik przy SP5
Data: Sobota, 15.04.2023r.
Zbiórka: 10:00
Kontakt: Tomasz Nawracała – 519840819
II Kolejka
Gospodarz: Września, ul. Kosynierów 32
Data: Sobota, 13.05.2023r.
Zbiórka: 12:30
Kontakt: Michał Skarbiński – 788281796
III Kolejka
Gospodarz: Pobiedziska, —
Data: Niedziela, 11.06.2023r.
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA V

APR Puszczykowo
APR Mosina
APR Stęszew
APR Pecna

I Kolejka
Gospodarz: Nowinki, ul. Powstańców Wlkp. 3
Data: Niedziela, 16.04.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Wojciech Włodarczak – 533865618
II Kolejka
Gospodarz: Nowinki, ul. Powstańców Wlkp. 3
Data: Sobota, 13.05.2023r.
Zbiórka: 9:00
Kontakt: Wojciech Włodarczak – 533865618
III Kolejka
Gospodarz: Puszczykowo, Orlik, ul. Jarosławska 1
Data: Sobota, 03.06.2023r.
Zbiórka: 10:00
Kontakt: Adam Sworacki – 506839814

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA VI

APR Baranowo
APR Rokietnica
APR Strzeszyn
APR Poznań Ogrody
APR Kiekrz
APR Lusówko

I Kolejka
Gospodarz: Przeźmierowo, ul. Kościelna 46/48
Data: Niedziela, 16.04.2023r.
Zbiórka: 12:00
Kontakt: Marcin Cybulski – 695121245
II Kolejka
Gospodarz: Przeźmierowo, ul. Kościelna 46/48
Data: Sobota, 13.05.2023r.
Zbiórka: 11:30
Kontakt: Marcin Cybulski – 695121245
III Kolejka
Gospodarz: Baranowo, ul. Wypoczynkowa 93
Data: Sobota, 03.06.2023r.
Zbiórka:
Kontakt: Jakub Kupczyk – 508036486

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA VII

APR Poznań Grunwald
APR Poznań Arena
APR Poznań Szczepankowo

 

I Kolejka
Gospodarz: Grunwald, ul. Grunwaldzka 154-156 przy CKZiU
Data: Sobota, 15.04.2023r.
Zbiórka: 10:30
Kontakt: Magda Łuczak – 512538196
II Kolejka
Gospodarz: Grunwald, ul. Grunwaldzka 154-156 przy CKZiU
Data: Sobota, 13.05.2023r.
Zbiórka: 10:30
Kontakt: Jakub Kupczyk – 508036486
III Kolejka
Gospodarz: Baranowo, ul. Wypoczynkowa 93
Data: Sobota, 03.06.2023r.
Zbiórka:
Kontakt: Jakub Kupczyk – 508036486

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA VIII

APR Poznań Winogrady
APR Poznań Piątkowo
APR Poznań Kosmonautów
APR Naramowice
APR Poznań Umultowo

I Kolejka
Gospodarz: Winogrady, Boisko KS Posnania ul. Słowiańska 78
Data: Niedziela, 16.04.2023r.
Zbiórka: 10:45
Kontakt: Mikołaj Kłosiński – 512657662
II Kolejka
Gospodarz: Winogrady, KS Posnania, ul. Słowiańska 78
Data: Sobota, 13.05.2023r.
Zbiórka: 10:45
Kontakt: Mikołaj Kłosiński – 512657662
III Kolejka
Gospodarz: Baranowo, ul. Wypoczynkowa 93
Data: Sobota, 03.06.2023r.
Zbiórka:
Kontakt: Jakub Kupczyk – 508036486

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA IX

APR Poznań Malta Polanka
APR Poznań Antoninek
APR Poznań Rataje
APR Tulce

 

I Kolejka
Gospodarz: Tulce, Orlik przy ul. Szkolnej
Data: Sobota, 15.04.2023r.
Zbiórka: 14:30
Kontakt: Tomasz Nawracała – 519840819
II Kolejka
Gospodarz: Malta Polanka, SP2 Os. Jagiellońskie 128
Data: Sobota, 13.05.2023r.
Zbiórka: 11:30
Kontakt: Karol Łuczak – 695577473
III Kolejka
Gospodarz: Baranowo, ul. Wypoczynkowa 93
Data: Sobota, 03.06.2023r.
Zbiórka:
Kontakt: Jakub Kupczyk – 508036486

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA I

APR Koło
APR Turek
APR Władysławów
APR Słodków
APR Rychwał
APR Ceków

I Kolejka
Gospodarz: Koło, Boisko przy ul. Dąbrowskiego
Data: Sobota, 22.04.2023r.
Zbiórka: 11:00
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922
II Kolejka
Gospodarz: Kamień, Boisko KS Kamień
Data: Sobota, 10.06.2023r.
Zbiórka: 11:00
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922
III Kolejka
Gospodarz: Koło, —
Data: Sobota, 03.06.2023r.
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

GRUPA II

APR Izbica Kujawska
APR Topólka
APR Babiak

I Kolejka
Gospodarz: Koło, Boisko przy ul. Dąbrowskiego
Data: Sobota, 22.04.2023r.
Zbiórka: 11:00
Kontakt: Paweł Mirkiewicz – 601690922
II Kolejka
Gospodarz: Topólka, —
Data: Sobota, 13.05.2023r.
Zbiórka:
Kontakt:
III Kolejka
Gospodarz: Babiak, —
Data: Sobota, 03.06.2023r.
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

APR Gostyń
APR Krobia
APR Poniec
APR Rawicz

I Kolejka
Gospodarz: Gostyń, ul. Słowackiego 59
Data: Sobota, 16.04.2023r.
Zbiórka: 11:30
Kontakt: Rafał Twardy – 609639483
II Kolejka
Gospodarz: Rawicz, ul. Spokojna 1A
Data: Sobota, 20.05.2023r.
Zbiórka: 16:00
Kontakt: Przemysław Wawrzyniak – 667142600
III Kolejka
Gospodarz: Krobia, Orlik, ul. Targowa 1
Data: Niedziela, 04.06.2023r.
Zbiórka: 10:30
Kontakt: Rafał Twardy – 609639483

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

APR Krotoszyn
APR Pogorzela
APR Kobylin

I Kolejka
Gospodarz: Krotoszyn, ul. Kołłątaja 1
Data: Sobota, 15.04.2023r.
Zbiórka: 9:45
Kontakt: Paulina Kobza – 798618187
II Kolejka
Gospodarz: Pogorzela, Orlik przy ul. Parkowa 7
Data: Niedziela, 14.05.2023r.
Zbiórka: 11:30
Kontakt: Rafał Twardy – 609639483
III Kolejka
Gospodarz: Kobylin, Orlik, ul. 3 maja 9
Data: Sobota, 03.06.2023r.
Zbiórka: 10:15
Kontakt: Rafał Twardy – 609639483

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

APR Leszno
APR Kościan
APR Włoszakowice
APR Osieczna

I Kolejka
Gospodarz: Leszno, APR Arena Leszno, Al. Jana Pawła II 10
Data: Sobota, 15.04.2023r.
Zbiórka: 11:15
Kontakt: Krystian Woźny – 506699200
II Kolejka
Gospodarz: Kościan, Orlik przy ul. Wyzwolenia 24
Data: Sobota, 13.05.2023r.
Zbiórka: 10:30
Kontakt: Anna Donat – 600521209
III Kolejka
Gospodarz: Włoszakowice, Stadion Sokoła, ul. Kurpińskiego 18
Data: Sobota, 10.06.2023r.
Zbiórka: 11:00
Kontakt: Przemysław Skrzypczak – 696007620

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

APR Kutno
APR Krośniewice
APR Dąbrowice

I Kolejka
Gospodarz: Kutno, Orlik przy SP1, ul. Zamoyskiego 1
Data: Sobota, 22.04.2023r.
Zbiórka: 10:15
Kontakt: Adam Cichacz – 605646562
II Kolejka
Gospodarz: Krośniewice, Stadion Miejski przy ul. Kolejowej
Data: Niedziela, 28.05.2023r.
Zbiórka: 10:30
Kontakt: Łukasz Marciniak – 508257853
III Kolejka
Gospodarz: Kutno,
Data: Sobota, 03.06.2023r.
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

APR Jarocin
APR Pleszew
APR Kalisz
APR Kotlin
APR Ostrów Wielkopolski
APR Kępno
APR Wieruszów

I Kolejka
Gospodarz: Pleszew, Boisko Sztuczne Pleszew ul. Sportowa 4
Data: Sobota, 14.05.2023r.
Zbiórka: 11:15
Kontakt: Tomasz Zawada – 503163392
II Kolejka
Gospodarz: Jarocin, JarocinSport, ul. Sportowa 6
Data: Sobota, 27.05.2023
Zbiórka: 11:15
Kontakt: Marcin Porzucek – 573972798
III Kolejka
Gospodarz: Kalisz, —
Data: Sobota, 03/04.06.2023r.
Zbiórka:
Kontakt:

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

APR Szamotuły
APR Chrzypsko Wielkie
APR Obrzycko
APR Ostroróg

I Kolejka
Gospodarz: Szamotuły, Orlik przy ul. Szczuczyńskiej
Data: Sobota, 15.04.2023r.
Zbiórka: 11:15
Kontakt: Marcin Czerniak – 663377832
II Kolejka
Gospodarz: Obrzycko, ul. Kopernika 10
Data: Sobota, 13.05.2023r.
Zbiórka: 11:15
Kontakt: Marcin Czerniak – 663377832
III Kolejka
Gospodarz: Szamotuły, Orlik przy ul. Szczuczyńskiej
Data: Niedziela, 04.06.2023r.
Zbiórka: 11:15
Kontakt: Marcin Czerniak – 663377832

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

APR Nowy Tomyśl
APR Rakoniewice
APR Pszczew
APR Pniewy
APR Grodzisk Wielkopolski
APR Wolsztyn
APR Opalenica
APR Kamieniec
APR Trzciel
APR Zbąszyń

I Kolejka
Gospodarz: Nowy Tomyśl, Boisko PZU, ul. Wypoczynkowa
Data: Sobota, 01.04.2023r.
Zbiórka: 10:15
Kontakt: Patryk Janeczek – 510798979
II Kolejka
Gospodarz: Nowy Tomyśl, Boisko PZU, ul. Wypoczynkowa
Data: Sobota, 27.05.2023r.
Zbiórka: 10:15
Kontakt: Patryk Janeczek – 510798979
III Kolejka
Gospodarz: Nowy Tomyśl, Boisko PZU, ul. Wypoczynkowa
Data: Sobota, 10.06.2023r.
Zbiórka: 10:15
Kontakt: Patryk Janeczek – 510798979

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

APR Konin V-Osiedle
APR Konin Chorzeń
APR Konin Zatorze
APR Konin SP15
APR Słupca
APR Ślesin

I Kolejka
Gospodarz: Konin Chorzeń, Orlik ul. Fikusowa 8
Data: Sobota, 15.04.2023r.
Zbiórka: 10:30
Kontakt:
Robert Łęt – 508670315
II Kolejka
Gospodarz: Słupca, ul. Gajowa 1
Data: Sobota, 13.05.2023r.
Zbiórka: 10:30
Kontakt: Dawid Siwek – 693511490
III Kolejka
Gospodarz: Ślesin, ul. Żwirki i Wigury 55
Data: Sobota, 03.06.2023r.
Zbiórka: 10:30
Kontakt: Rafał Płucennik – 601478003

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

APR Rogoźno
APR Oborniki
APR Murowana Goślina
APR Szamocin

I Kolejka
Gospodarz: Murowana Goślina, ul. Kutrzeby 9
Data: Sobota, 15.04.2023r.
Zbiórka: 11:00
Kontakt:
Mariusz Łągiewka – 662017896
II Kolejka
Gospodarz: Oborniki, Orlik przy SP4 ul. Obrzycka 88
Data: Sobota, 13.05.2023r.
Zbiórka: 11:00
Kontakt: Rafał Ratajski – 606403792
III Kolejka
Gospodarz: Rogoźno, Orlik, ul. Seminarialna 16
Data: Sobota, 03.06.2023r.
Zbiórka: 11:30
Kontakt: Artur Woźniak – 782705289

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

APR Piła
APR Wałcz
APR Czarnków
APR Krzyż
APR Połajewo
APR Lubasz
APR Gębice
APR Wieleń
APR Ujście

I Kolejka
Gospodarz: Piła, Orlik, ul. Podchorążych 10 (Akademia Nauk Stosowanych)
Data: Sobota, 01.04.2023
Zbiórka: 10:20
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669112116
II Kolejka
Gospodarz: Trzcianka, Boisko przy ul. Aluminiowej
Data: Sobota, 15.04.2023
Zbiórka: 10:20
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669122116
III Kolejka
Gospodarz: Czarnków, Orlik, ul. Chodzieska 29
Data: Sobota, 20.05.2023
Zbiórka: 12:10
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669122116
III Kolejka
Gospodarz: Wałcz, ul. Chłodna 12
Data: Niedziela, 28.05.2023
Zbiórka: 10:20
Kontakt: Wiktoria Raszewska – 669122116
Galeria
Galeria