Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Terminarz WLLP AP REISSA Grup B1
- Okręg-Poznań I
- Okręg-Poznań II
- Okręg-Poznań III
- Okręg-Poznań IV
- Okręg-Poznań V
- Okręg-Poznań VI
- Okręg-Gniezno
- Okręg-Stęszew
- Okręg-Pobiedziska
- Okręg-Koło
- Okręg-Koło II
- Okręg-Konin
- Okręg-Gostyń
- Okręg-Kalisz
- Okręg-Kępno
- Okręg-Krotoszyn
- Okręg-Leszno
- Okręg-Kutno
- Okręg-Jarocin
- Okręg-Szamotuły
- Okręg-Nowy Tomyśl
- Okręg-Rogoźno
- Okręg-Piła
GRUPA II
Dębiec B1.1 (Różański)
Dębiec B1.2 (Kowalczyk)
Dębiec B1.3 (Różański)
Świerczewo (Nowicki)
Starołęka (Nowicki)
Dąbrówka (Bartoszak)
Dębiec SP21 (Nitka)
Wilda (Przeowźny)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Poznań, ul. Łozowa 77 | |
Data: | 13.04.2024 | |
Zbiórka: | 10:00 | |
Kontakt: |
|
III Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: |
III Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
GRUPA II
Dąbrówka (Bartoszak)
Skórzewo (Kucza)
Plewiska (Tomczak)
Luboń SP1 (Biadała)
Luboń B1.2 (Bronikowski)
Luboń B1.1 (Chugai)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Luboń, ul. Dojazdowa 20 | |
Data: | 20.04.2024 | |
Zbiórka: | 10:00 | |
Kontakt: | Mateusz Kubiak -511 076 451 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Luboń, ul. Dojazdowa 20 | |
Data: | 18.05.2024 | |
Zbiórka: | 10:00 | |
Kontakt: | Mateusz Kubiak -511 076 451 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
GRUPA III
Baranowo (Kaźmierczak)
Rokietnica (Cybulski, Rybicka)
Strzeszyn B2.1 (Brodziak)
Strzeszyn B2.2 (Dominiczak)
Lusówko (Wieczorek)
Napachanie (Waliszewski)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | OSiR Przeźmierowo, ul. Kościelna 55 | |
Data: | 13.04.2024 | |
Zbiórka: | 9:00 | |
Kontakt: | Marcin Cybulski – 695121245 |
II Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: |
|
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
GRUPA IV
Arena (Musik)
Grunwald B1.1 (Materna)
Grunwald B1.2 (Zajko)
Ogrody (Łęgowski)
II Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Orlik Pixel2 Poznań, ul. Grunwaldzka 182 | |
Data: | 13.04.2024 | |
Zbiórka: | 10:30 | |
Kontakt: | Maciej Magdziarz – 504 077 727 |
II Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Maciej Magdziarz – 504 077 727 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
GRUPA V
Winogrady B1.1 (Podgórny)
Winogrady B1.2 (Kłosiński)
Piątkowo B1.1 (Woźniak)
Piątkowo B1.2 (Jankowski)
Kosmonautów B1 (Magdziarz, Ziętek)
Naramowice B1.1 (Gniot)
Naramowice B1.2 (Bromka)
Umultowo (Załęski)
Poznań – PSS (Załęski, Heliński)
Suchy Las (Załęski)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Winogrady, Boisko KS Posnania ul. Słowiańska 78 | |
Data: | 13.04.2024 | |
Zbiórka: | 10:30 | |
Kontakt: | Mikołaj Kłosiński – 512657662 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Winogrady, Boisko KS Posnania ul. Słowiańska 78 | |
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Mikołaj Kłosiński – 512657662 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
GRUPA IX
Malta Polanka (Sucharski)
Antoninek rep. 2017 (Żak)
Rataje (Raniszewski)
Tulce (Pietruszyński)
Szczepankowo B1.1 (Siejka)
Szczepankowo B1.2 (Kozłowski)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Orlik Tulce | |
Data: | 13.04.2024 | |
Zbiórka: | 9:00 | |
Kontakt: | Tomasz Nawracała – 504098159 |
II Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Karol Łuczak – 695 577 473 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
GRUPA I
Środa Wielkopolska (Nawracała, Kaczor)
Gniezno B1.1 (Witkowski, Ławniczak, Kasprzyk
Gniezno B1.2 (Witkowski, Ławniczak, Kasprzyk
Kamionki (Juraś)
Kórnik (Halaburda)
Szczodrzykowo (Jarota)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Środa Wlkp. ul. Bora Komorowskiego 3 | |
Data: | 06.04.2024 | |
Zbiórka: | 10:00 | |
Kontakt: | Tomasz Nawracała – 504 098 159 |
II Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Mateusz Kaczor – 508670326 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
GRUPA V
Puszczykowo (Sadowski)
Mosina (J. Włodarczak)
Stęszew (Jasiewicz)
Pecna (Szymański)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Nowinki, ul. Powstańców Wielkopolskich | |
Data: | 13.04.2024 | |
Zbiórka: | 9:00 | |
Kontakt: | Wojtek Włodarczak – 533865618 |
II Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Adam Sworacki – 506 839 814 |
III Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
GRUPA IV
Swarzędz – Centrum (Potrzebowski)
Pobiedziska (Mazur)
Kostrzyn (Skarbiński)
Września (Skarbiński)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Orlik SP5 Swarzędz | |
Data: | 13.04.2024 | |
Zbiórka: | 10:00 | |
Kontakt: | Tomasz Nawracała – 504098159 |
II Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Michał Skarbiński – 788 281 796 |
III Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
GRUPA I
Koło B1.1 (Mirkiewicz)
Koło B1.2 (Kaczmarek)
Koło B1.3 (Grzelak)
Turek B1.1 (Wysocka)
Turek B1.2 (Mikołajczyk)
Władysławów (Jesiołowski)
Słodków (Rosiak)
Rychwał (Adamkiewicz)
Ceków/Kamień (Derbich)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | MOSiR Koło, ul Szkolna 2B | |
Data: | 23.03.2024 | |
Zbiórka: | 12:30 | |
Kontakt: | Paweł Mirkiewicz – 601690922 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Paweł Mirkiewicz – 601690922 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
GRUPA II
Izbica Kujawska (Płachecki)
Topólka (Siwiński/Parecki)
Włocławek (Mirkiewicz, Kozowicz)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | MOSiR Koło, ul Szkolna 2B | |
Data: | 23.03.2024 | |
Zbiórka: | 12:30 | |
Kontakt: | Paweł Mirkiewicz – 601690922 |
II Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: |
III Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Konin V-Osiedle (Łęt)
Konin – Chorzeń (Czerwczak)
Konin-Zatorze (Jańczak)
Konin SP15 (Matczak)
Słupca (Rozmarynowski, Wyrozumialski)
Ślesin (Płuciennik)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Orlik Konin, ul. Fikusowa 8 | |
Data: | 14.04.2024 | |
Zbiórka: | 9:00 | |
Kontakt: |
Dawid Czerwczak – 605425659 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: |
Dawid Czerwczak – 605425659 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Gostyń B1.1 (Sobkowiak)
Gostyń B1.2 (Olejniczak)
Krobia (Rolnik)
Poniec (Biernaczyk)
Rawicz (Wawrzyniak)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Orlik Gostyń, ul.. Słowackiego 59 | |
Data: | 13.04.2024 | |
Zbiórka: | 11:30 | |
Kontakt: | Rafał Twardy – 609639483 |
II Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Rafał Twardy – 609639483 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Kalisz B1.1 (Grabarek)
Kalisz B1.2 (Zapała)
Ostrów Wielkopolski (Kobza)
Brzeziny (Sobocki)
Godziesze Wielkie (Jamnicka)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Kalisz, ul. Widok 96 | |
Data: | 20.04.2024 | |
Zbiórka: | 10:00 | |
Kontakt: | Bartłomiej Gałuszka – 507 203 469 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Kępno B1.1 (Muller)
Kępno B1.2 (Górecki)
Grabów nad Prosną (Krawczyk)
Wieruszów (Grajerz)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Kępno, ul. Sportowa 11 (obok basenu) | |
Data: | 06.04.2024 | |
Zbiórka: | 11:00 | |
Kontakt: | Mateusz Grajerz – 696 080 274 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Krotoszyn (Lewalska)
Pogorzela
Kobylin (Wiśniewski)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Krotoszyn, ul. Kołłątaja 1 (orlik) | |
Data: | 13.04.2024 | |
Zbiórka: | 10:00 | |
Kontakt: | Paulina Kobza – 798 618 187 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Leszno B1.1/B1.4 (Mikołajczak)
Leszno B1.2 (Pujanek)
Leszno B1.3 (Matuszewski)
Kościan (Dębski)
Włoszakowice (Skrzypczak)
Krzycko Wielkie (Mierzyńska)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Kościan, ul. Wyzwolenia 24 | |
Data: | 13.04.2024 | |
Zbiórka: | 10:00 | |
Kontakt: |
|
II Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Krystian Woźny – 506 699 200 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Kutno (Kryska)
Krośniewice (Marciniak)
Dąbrowice (Kacprzak)
II Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | MOSiR Koło, ul Szkolna 2B | |
Data: | 23.03.2024 | |
Zbiórka: | 12:30 | |
Kontakt: | Łukasz Marciniak – 508 257 853 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Adam Cichacz – 605646562 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Jarocin B1.1 (Gulcz)
Jarocin B1.2 (Węclewski)
Pleszew (Wróblewski)
Kotlin (Taczała)
Wilkowyja (Porzucek, Patoka)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Tomasz Zawada – 503 163 392 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Tomasz Zawada – 503 163 392 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Szamotuły B1.1 (Małolepszy)
Szamotuły B1.2/B1.3 (Roszak)
Chrzypsko Wielkie (Nabzdyk)
Obrzycko (Matz)
Ostroróg (Cembrowicz)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Szamotuły, ul. Szczuczyńska | |
Data: | 14.04.2024 | |
Zbiórka: | 9:00 | |
Kontakt: | Marcin Czerniak – 663377832 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Marcin Czerniak – 663377832 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Nowy Tomyśl (Kalemba)
Rakoniewice (Hofman)
Pszczew (Kurdykowski)
Pniewy (Machaj/Kalemba)
Grodzisk Wielkopolski (Bazarnik)
Wolsztyn (Drzewiecki)
Opalenica B1.1 (Fórmaniak)
Opalenica B1.2 (Adamczak)
Kamieniec (Brzeskot)
Trzciel (Stankowski)
Zbąszyń (Śliwa)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | PZU Nowy Tomyśl | |
Data: | 27.04.2024 | |
Zbiórka: | 9:45 | |
Kontakt: | Patryk Kalemba – 697 900 977 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Rogoźno B1.1 (Kalff)
Rogoźno B1.2 (Czarnecki)
Oborniki B1.1 (Ratajski)
Oborniki B1.2 (Szczepski)
Murowana Goślina (Rogalski)
Szamocin (Woźniak)
Wągrowiec (Woźniak)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Rogoźno, ul. Seminarialna 16 | |
Data: | 13.04.2024 | |
Zbiórka: | 12:00 | |
Kontakt: | Artur Woźniak – 782 705 289 |
Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.
Piła B1.1 (Fiałka)
Piła B1.2 (Lemański)
Wałcz (Skuza)
Czarnków (Raszewska)
Krzyż (Fabiszak)
Połajewo (Raszewska)
Wieleń (Szymczak)
Gębice (Jędraszczak)
Lubasz (Łukasiak)
Trzcianka (Lewandowski)
APR Ladies Trzcianka (Kalupa)
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | Orlik Piła, ul. Podchorążych 10 (przy ANS) | |
Data: | 06.04.2024 | |
Zbiórka: | 11:15 | |
Kontakt: | Wiktoria Raszewska – 669122116 |
I Kolejka | ||
---|---|---|
Gospodarz: | ||
Data: | ||
Zbiórka: | ||
Kontakt: | Wiktoria Raszewska – 669122116 |