Okręg – Poznań
Tabela WLLP APR Grupy C (2011-2012)
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Dąbrówka (Pieczarka) | 4 |
2 | Luboń (Bronikowski) | 2 |
3 | Skórzewo (Kostrzyński) | 1 |
1 | Poznań – Grunwald (Przybylski) | 9 |
2 | Poznań – Starołęka (Nowicki) | 3 |
2 | Poznań – Arena (Cholewa)) | 3 |
4 | Poznań – Świerczewo (Nowicki) | 0 |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Baranowo (Reiss) | |
2 | Poznań – Strzeszyn (Klimek) | |
3 | Rokietnica (Spychała) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Szczepankowo (Kozłowski) | 10 |
2 | Poznań – Dębiec (Przewoźny) | 7 |
3 | Poznań – Rataje (Bilicki) | 0 |
4 | Pobiedziska (Mazur) | 0 |
5 | Swarzędz – Centrum (Lewczuk) | 0 |
6 | Poznań – Wilda Ukraińska (Shevchenko) | 0 |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Poznań – Piątkowo (Turski) | |
2 | Poznań – Naramowice (Heliński) | |
3 | Poznań – Winogrady (Kłosiński) |
Do Ekstraklasy trafią drużyny, które zajęły 1-2 miejsce w rundzie eliminacyjnej
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | ||
2 | ||
3 | ||
4 |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | ||
2 | ||
3 | ||
4 |
Msc.. | Pkt | |
---|---|---|
1 | ||
2 | ||
3 |
Do Ekstraligi trafią drużyny które zajęły 3-4 miejsce w rundzie eliminacyjnej
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | ||
2 | ||
3 |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | ||
2 | ||
3 | ||
4 |
Okręg – Landy
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Stęszew (Nowakowski) | 6 |
2 | Mosina (J.Włodarczak) | 3 |
3 | Puszczykowo (Mazur) | 0 |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Środa Wielkopolska (Kaczor/Nawracała) | |
2 | Gniezno (Witkowski/Ławniczak/Kasprzyk) | |
3 | Kamionki (Juraś) | |
4 | Kórnik (Polański/Gruszka) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Gostyń (Sobkowiak) | |
2 | Krobia (Tomczak) | |
3 | Rawicz (Musioł) | |
4 | Kobylin (Lisiak) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Jarocin C1 (Grzelak, Andrzejewski) | 6 |
2 | Jarocin C2 (Smoliński) | 6 |
3 | Pogorzela (Robaszyński) | 3 |
4 | Krotoszyn (Nowak, Kaj) | 0 |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Kalisz C1 (Bryl) | |
2 | Kalisz C2 (Michalak) | |
3 | Ostrów Wielkopolski (Kobza) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Szamotuły C2 (Małolepszy) | 9 |
2 | Obrzycko (Matz) | 6 |
3 | Oborniki (Pruszkowski) | 1 |
3 | Szamotuły C1 (Czerniak) | 1 |
5 | Chrzypsko Wielkie (Czerniak) | 0 |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Murowana Goślina (Rogalski) | 9 |
2 | Rogoźno (Czarnecki) | 4 |
3 | Szamocin (Woźniak) | 4 |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Kępno (Muller) | |
2 | Grabów nad Prosną (Krawczyk) | |
3 | Brzeziny B2/C (Sobocki) | |
4 | Brzeziny C (Glapa) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Koło (Mendyk) | |
2 | Turek (Majkowski) | |
3 | Władysławów (Jesiołowski) | |
4 | Topólka (Siwiński) | |
5 | Grabów (Nowakowski) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Ślesin (Kwiatkowski) | 6 |
2 | Konin Chorzeń (Czerwczak) | 3 |
3 | Słupca (Rozmarynowski) | 0 |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Kutno (Kryska) | |
2 | Krośniewice (Marciniak) | |
3 | Dąbrowice (Kacprzak) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Leszno C1 (Ratajczak) | 3 |
2 | Leszno C2 (Bugzel) | 3 |
3 | Włoszakowice (Skrzypczak) | 3 |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Nowy Tomyśl (Kalemba) | |
2 | Rakoniewice (D.Włodarczak) | |
3 | Grodzisk Wielkopolski (Brzeskot) | |
4 | Pszczew (Woszczyło, Kurdykowski) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Piła (Nowakowski) | |
2 | Wałcz C1 (Skuza) | |
3 | Wałcz C2 (Nowotny) | |
4 | Czarnków (Polak) | |
5 | Krzyż (Fabiszak) | |
6 | Wieleń (Szymczak) | |
7 | Trzcianka (Hrynkiewicz) |