Tabela WLLP APR Grupy B2 (2013-2014)
- Okręg-Poznań
- Okręg-Poznań II
- Okręg-Poznań III
- Okręg-Poznań IV
- Okręg-Poznań V
- Okręg-Poznań VI
- Okręg-Gniezno
- Okręg-Stęszew
- Okręg-Koło
- Okręg-Koło II
- Okręg-Gostyń
- Okręg-Gostyń II
- Okręg-Konin
- Okręg-Kępno
- Okręg-Leszno
- Okręg-Kutno
- Okręg-Jarocin
- Okręg-Kalisz
- Okręg-Szamotuły
- Okręg-Nowy Tomyśl
- Okręg-Rogoźno
- Okręg-Piła
- Okręg-Swarzędz
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Dąbrówka B2.1 (Pieczarka) | |
2 | Świerczewo (Nowicki) | |
3 | Wilda – (Przewoźny) | |
4 | Starołęka (Nowicki) | |
5 | Wilda drużyna ukraińska – (Shevchenko) | |
6 | Dębiec (Michalak) | |
7 | Dąbrówka B2.2 (Bartoszak) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Luboń B2 (Bronikowski) | |
2 | Skórzewo (Kostrzyński) | |
3 | Plewiska (Tomczak) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Poznań – Arena B2 (Musik) | |
2 | Poznań – Grunwald B2.1 (Przybylski) | |
3 | Poznań – Grunwald B2.2 (Zajko) | |
4 | Poznań – Ogrody B2.1 (Kluza) | |
5 | Poznań – Ogrody B2.2 (Kluza) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Poznań – Strzeszyn (Sobczak, Dominiczak) | 18 |
2 | Rokietnica B2.1 (Cybulski, Andrzejewski) | 15 |
3 | Rokietnica B2.2 (Cybulski, Stańczyk) | 3 |
4 | Rokietnica B2.3 (Spychała) | |
5 | Baranowo (Wiśniewski) | |
6 | Lusówko (Wieczorek) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Poznań – Naramowice B2 (Heliński) | |
2 | Poznań – Piątkowo B2 (Jankowski) | |
3 | Poznań – Winogrady B2.1 (Podgórny) | |
4 | Poznań – Winogrady B2.2 (Kłosiński) | |
5 | Poznań – Kosmonautów B2 (Magdziarz) | |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Antoninek (Kaiser) | |
2 | Malta (Sucharski) | |
3 | Rataje (Bilicki) | |
4 | Tulce (Żak) | |
5 | Szczepankowo – Krzesiny (Kozłowski) | |
6 | Antoninek B1 (Żak) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Gniezno (Witkowski, Ławniczak, Kasprzyk) | |
2 | Środa Wielkopolska (Nawracała, Kaczor) | |
3 | Kamionki (Juraś) | |
4 | Kórnik (Polański, Gruszka) | |
5 | Szczodrzykowo (Jarota) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Stęszew (Nowakowski) | 6 |
2 | Puszczykowo (Mazur) | 3 |
3 | Mosina (J.Włodarczak) | 0 |
4 | Pecna (Szymański) | 0 |
5 | Rogalin (J. Włodarczak) | 0 |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Koło (Mendyk) | 8 |
2 | Ceków/Kamień (Derbich) | 7 |
3 | Słodków (Rosiak) | 5 |
4 | Władysławów (Jesiołowski) | 0 |
5 | Turek (Mikołajczyk) | 0 |
6 | Rychwał (Adamkiewicz) | 0 |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Topólka (Siwiński) | 6 |
2 | Włocławek | 4 |
3 | Izbica Kujawska (Płachecki) | 3 |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Krobia (Tomczak) | |
2 | Kobylin (Lisiak) | |
3 | Gostyń B2.2 (Sobkowiak) | |
4 | Krotoszyn B2.1 (Parczyński, Nowak) | |
5 | Poniec (Sobkowiak) | |
6 | Pogorzela C (Robaszyński) | |
7 | Krotoszyn B2.2 (Parczyński, Nowak) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Gostyń B2.1 (Majchrzak) | |
2 | Krobia (Tomczak) | |
3 | Kobylin (Lisiak) | |
4 | Gostyń Ladies (Majchrzak) | |
5 | Pogorzela (Robaszyński) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Konin SP15 (Matczak) | 9 |
2 | Konin Chorzeń (Czerwczak) | 6 |
3 | Ślesin (Płuciennik) | 3 |
4 | Konin V Osiedle (Łęt) | 0 |
5 | Słupca (Rozmarynowski) | 0 |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Kępno B2.1 (Żłobiński) | |
2 | Kępno B2.2 (Maherowskyi) | |
3 | Grabów nad Prosną (Krawczyk) | |
4 | Brzeziny (Zmyślony) | |
5 | Wieruszów (Grajerz) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Leszno B2.1 (Mikołajczak) | |
2 | Leszno B2.2/B2.3 (Kołodziejski) | |
3 | Kościan (Skrzypczak) | |
4 | Włoszakowice (Skrzypczak) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Grabów (Nowakowski) | 2 |
2 | Kutno (Kryska) | 1 |
3 | Dąbrowice (Kacprzak) | 0 |
3 | Krośniewice (Marciniak) | 0 |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Jarocin B2.1 (Węclewski) | |
2 | Jarocin B2.2 (Grzelak) | |
3 | Jarocin B2.3 (Matuszewski) | |
4 | Pleszew (Biadała) | |
5 | Wilkowyja (Patoka) | |
6 | Kotlin (Taczała/Jankowiak) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Kalisz B2.1 (Grabarek) | |
2 | Kalisz B2.2 (Zapała) | |
3 | Ostrów Wielkopolski (Kobza) | |
4 | Chełmce (Zapała) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Szamotuły B2.1 (Serwata) | |
2 | Szamotuły B2.2 (Małolepszy) | |
3 | Chrzypsko Wielkie (Nabzdyk) | |
4 | Obrzycko (Matz) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Nowy Tomyśl (Kalemba) | |
2 | Rakoniewice (Włodarczak) | |
3 | Pszczew (Kurdykowski) | |
4 | Pniewy (Kalemba) | |
5 | Grodzisk Wielkopolski (Brzeskot) | |
6 | Opalenica (Fórmaniak) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Rogoźno (Czarnecki) | |
2 | Oborniki (Szczepski) | |
3 | Murowana Goślina (Zakrzewicz) | |
4 | Szamocin (Woźniak) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Piła B2.1 (Śmiechowska) | |
2 | Piła B2.2 (Nowotny) | |
3 | Piła B2.3 (Nowakowski) | |
4 | Wałcz (Nowotny) | |
5 | Czarnków (Polak) | |
6 | Krzyż (Fabiszak) | |
7 | Wieleń (Szymczak) | |
8 | Trzcianka B2.1 (Lewandowski) | |
9 | Trzcianka B2.2 (Klimas) | |
10 | APR Ladies Trzcianka (Kalupa) |
Msc. | Pkt | |
---|---|---|
1 | Swarzędz – Osiedle Mielrzyńskiego (Darmosz, Lewczuk) | |
2 | Pobiedziska (Mazur) | |
3 | Kostrzyn (Skarbiński) | |
4 | Września (Skarbiński) | |
5 | Zalasewo (Potrzebowski) |