(+48) 508 670 302
info@wllp.pl

Pierwsza runda WLLP za nami!

wróć na stronę główną

Bądź na bieżąco!

Sobotnie rozgrywki WLLP zostały rozegrane w Poznaniu, w Obornikach i w Przeźmierowie. Wszyscy zawodnicy wykazali się niezwykłym zaangażowaniem i wysoką frekwencją. Drużyny motywowały się wzajemnie,  a to potęgowało ,,turniejową’’ atmosferę.

Kto okazał się najlepszy w Poznaniu?

Na APR Arenie Dębiec sportowe rękawice podjęły lokalizacje: Dębiec, Wilda, Swarzędz, Malta, Luboń i Szczepankowo. Najlepszymi zawodnikami okazali się: Grzegorz Kaczmarek, Przemysław Sobański, Piotr Ignaczak i Ignacy Głowacki. Wśród bramkarzy na wyróżnienie zasługują: Paweł Kaczmarek, Ksawery Jawień i Dominik Tobulski. Zwycięską drużyną w tym Turnieju okazało się Szczepankowo, drugie miejsce zajęła drużyna z Dębca, a na trzecim miejscu znalazł się Swarzędz i Malta. Serdecznie gratulujemy.

Akademia Piłkarska Reissa Dębiec  

- ,,Bardzo zgrana i zżyta drużyna z poznańskiego Dębca, jak w każdym sezonie, jest  gotowa do walki sportowej! Jesteśmy pełni zapału i mobilizacji do ciężkiej pracy na treningach, aby w rozgrywkach WLLP prezentować jak najwyższy poziom piłkarski. Dla naszej drużyny najważniejsza jest piękna gra, realizacja założonych przez trenera celów oraz wprowadzanie nowych zawodników do zespołu. Chłopacy z rocznika 2009 i młodsi, dumnie reprezentują swoją lokalizacje w rozgrywkach gr. C na wszystkich turniejach i meczach, ale szczególnie na Wielkopolsko-Lubuskiej Lidze Piłkarskiej, której pierwsze wiosenne rozgrywki już za nami” – komentuje trener drużyny lokalizacji Dębiec Mikołaj Przewoźny.

Poznań - północ, kto okazał się najlepszy?

Swój Turniej rozegrały również drużyny z Naramowic, Piątkowa i Winograd. Liderem okazały się Winogrady. Gratulujemy!

 

Kto okazał się najlepszy w Przeźmierowie?

Do WLLP w Przeźmierowie przystąpiły drużyny z Lusówka, Skórzewa i  Rokietnicy. Tytuł najlepszych zawodników otrzymali: Aleksander Śmigielski, Wiktor Sowiński, Nikodem Jędrysiak. Kunsztem bramkarskim wyróżnili się: Igor Waligórski i Karol Paczkowski. Zwycięską drużyną okazało się Lusówko! Drugie miejsce należy do Skórzewa, a trzecie do Rokietnicy.

Kto okazał się najlepszy w Obornikach?

W Turnieju WLLP w Przeźmierowie wzięły udział: Oborniki, Szamotuły, Murowana Goślina, Rogoźno, Obrzycko. Najlepszą drużyną okazały się Oborniki, drugie miejsce zajęły Szamotuły, a trzecie lokata powędrowała do drugiej drużyny z Obornik. Gratulujemy!

,,Zespół z Obornik zagrał bardzo dojrzale. Otwarcie, szybkość gry , sposób budowania, rozgrywania akcji to elementy , które zdecydowały o naszym zwycięstwie . Zdecydowanie to efekt żmudnej pracy na treningach. Na słowa uznania zasługuje również drugi team , w którym zagrało aż trzech zawodników z rocznika 2010. Mimo , że ustępowali rywalom fizycznie, to potrafili ogromnym zaangażowaniem i niemałymi już umiejętnościami piłkarskimi zaskoczyć przeciwnika.” – podsumowuje trener Rafał Pruszkowski.

Co czeka nas w następnym tygodniu?

Przyszły weekend (27-28 marca) zostaną rozegrane mecze z grupy B2. Te drużyny również walczą o mistrzostwo sezonu w swojej kategorii wiekowej. Liczymy, że druga runda rozgrywek przyniesie wiele sportowych emocji i niezliczonych ilości goli!

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies