(+48) 508 670 302
info@wllp.pl

Wielkie odliczanie do startu WLLP!

wróć na stronę główną

Już niebawem, bo w ten weekend startuje Wielkopolska-Lubuska Liga Piłkarska. W powietrzu z pewnością unosi się sportowa atmosfera, bo w sobotę na wielu boiskach w Wielkopolsce nasi zawodnicy rozpoczną zmagania w turnieju WLLP. Te rozgrywki to zdecydowanie szansa dla naszych adeptów, by rozwijali swoje umiejętności. Bez wątpienia liga daje szansę zawodnikom, ponieważ każdy, niezależnie od poziomu umiejętności, może wziąć udział w rozgrywkach. Zdecydowanie liczymy na to, że w tej odsłonie Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich młodzi piłkarze znów będą mogli w pełni czerpać radość z gry! Chcesz dowiedzieć się więcej i przypomnieć zasady turnieju?  A może interesuje cię, kto zagra w ten weekend? Przeczytaj nasz artykuł i kibicuj naszym!

WLLP

WLLP to Liga Marzeń! Dlaczego?

Wielkopolska-Lubuska Liga Piłkarska ma za zadanie integrację całej społeczności Akademii. Projekt ma na celu ukazanie, że mecz to wyzwanie, radość, ale również okazja na popełnianie błędów i wyciągania z nich wniosków, które zaprocentują w przyszłości. Taki charakter rozgrywek pozwala na to, by adepci byli odważni i nie bali się stawiać pierwszych kroków na boisku! System rozgrywek pozwala na to, by zawodnicy wspierali siebie nawzajem, dopingowali drużynie, ale też wykazywali zasady fair-play. WLLP, czyli Liga Marzeń, to rozgrywki, w których każdy zawodnik może poczuć satysfakcję i spełnienie.

Podstawowymi zasadami turnieju są:

- nauka i promowanie rywalizacji opartej o zasady fair-play oraz szacunek do przeciwników i kolegów z drużyny,

- czerpanie wzajemnych doświadczeń, 

- integracja całej Akademii Piłkarskiej Reissa

 Kto zagra w sobotę?

W sobotę, 20 marca zostaną rozegrane mecze grupy C (rocznik 2009-2008). Warto dodać, że grupa C walczy o mistrzostwo sezonu w swojej kategorii wiekowej i w czerwcu odbędą się Finały WLLP w Baranowie. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną zapewniamy, że organizatorzy zadbają o systematyczną dezynfekcję i wymianę sprzętu sportowego. Pomimo ograniczeń liczymy na pełne zaangażowanie i mobilizację naszych zawodników. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Zobacz pełny harmonogram sobotnich rozgrywek
 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies