(+48) 508 670 302
info@wllp.pl

WLLP - zawsze w grze!

wróć na stronę główną

Przewagi WLLP

Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie to nasz własny system rozgrywek, który opracowaliśmy, po to by każdy zawodnik Akademii mógł czerpać radość z gry oraz zdobywać cenne doświadczenie na boisku. Przede wszystkim turniej dostosowany jest do grup wiekowych:

grupa A- 2014 i młodsi

grupa B1 - 2013- 2012

grupa B2- 2011-2010

                                                grupa C - 2008-2009

Dzięki temu poziom rozgrywek jest wyrównany i każdy zawodnik ma zapewniony komfort gry. Ponadto drużyny mogą uczyć się wzajemnie od siebie i zdobywać nowe umiejętności. Zazwyczaj na wszelkiego rodzaju turnieje i zawody jedzie ścisła jedenastka oraz gracze rezerwowi. Wielkopolsko- Lubuska Liga Piłkarska nie przejęła tej zasady, wręcz przeciwnie wprowadziła własną regułę, która mówi o tym, że w turnieju nie obowiązuje selekcja. Jest to największa przewaga WLLP. Dlaczego? Brak selekcji zawodników jest równoznaczny z tym, że każdy gracz Akademii Piłkarskiej Reissa może wziąć udział w turnieju. Tym samym nie martwi się o to, czy ominą go sportowe emocje lub czy, zostanie pozbawiony szansy wykazania się na murawie. Dzięki temu, każdy gracz Akademii zostaje zauważony i może poczuć się doceniony. Brak ścisłego składu pozwala na budowanie zdrowego podejścia do sportu, wzmacnia więzi w zespole i pozwala na czerpanie radości i poczuciu spełnienia każdego młodego piłkarza lub piłkarki. Dzięki temu, że wszyscy mogą wziąć udział w Turnieju, zawodnicy umacniają zasadę gry fair-play w piłkę nożną i wspierają siebie nawzajem w rozgrywkach. Dzięki tremu podczas turnieju panuje niezapomniana atmosfera, pełna prawdziwych emocji.

Kolejna dawka emocji

W następny weekend zostaną rozegrane kolejne mecze grupy A i B1. Warto wesprzeć naszych zawodników, kibicując im podczas zawodów. Zwracamy uwagę na zachowanie zasad ostrożności, zakładając maseczkę ochroną na twarz. Do zobaczenia na boisku!

 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z koordynatorem: 508 670 302

Pamiętaj, że dla nas każdy gracz WLLP jest ważny!

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies