(+48) 508 670 302
info@wllp.pl

WLLP - Startuje Liga Marzeń!

wróć na stronę główną

Wielkimi krokami zbliża się Wielkopolska-Lubuska Liga Piłkarska. Już w najbliższy weekend czekają nas pierwsze sportowe emocje. To jedyny turniej, w którym może zagrać każdy, niezależnie poziomu umiejętności piłkarskich. System rozgrywek dostosowany jest do tego, by wszyscy gracze Akademii mogli w pełni cieszyć się czasem spędzonym na boisku. Podczas turnieju liczy się radość i zdobywanie nowych doświadczeń piłkarskich. To czas, w którym młodzi piłkarze doskonalą zasady fair-play oraz budują zgrany zespół, po to by wspierać i motywować siebie nawzajem. Kto zagra w ten weekend? Zobacz w  dalszej części artykułu.

Siła WLLP

Największym błędem w sportowym wychowaniu dziecka jest budowanie ciągłej presji i wzbudzanie pogoni za najlepszym wynikiem. Takie działania tylko zniechęcają i demobilizują młodych zawodników do sportu. Nie można zapominać, że piłka nożna dla dzieci ma przede wszystkim sprawiać radość i gwarantować dobrą zabawę. Dlatego też Wielkopolska-Lubuska Liga Piłkarska cechuje się założeniami takimi jak:

  • nauka i promowanie rywalizacji opartej o zasady fair play oraz szacunek do przeciwników i kolegów z drużyny
  • czerpanie wzajemnych doświadczeń 
  • integracja całej Akademii Piłkarskiej Reissa

Co czeka nas w weekend?

W ten weekend zostaną rozegrane mecze z grupy C -rocznik 2008/2009. Warto wspomnieć, że boiska dostosowane są do grup i możliwości wiekowych zawodników. Grupa C zawalczy o mistrzostwo sezonu w swojej grupie. Na mecze zapraszamy rodziców, którzy chcieliby wesprzeć  i zobaczyć swojego malucha w akcji.

W trosce o zdrowie

W związku sytuacją epidemiologiczną prosimy o to, by kibice mieli ze sobą maseczki. Jako organizatorzy zobowiązujemy się do systematycznej dezynfekcji i wymiany sprzętu. Ponadto zapewnimy dezynfekcję rąk wszystkich obecnych na turnieju. Do zobaczenia na boisku!

Szczegółowy harmonogram turniejów:

 >>Terminarz grup A (2014 i młodsi)<<

>>Terminarz grup B1 (2013-2012)<<

>>Terminarz grup B2 (2011-2010)<<

>>Terminarz grup C (2009-2008)<<

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies