(+48) 508 670 302
info@wllp.pl

Wielkopolsko-Lubuska Liga Piłkarska powraca! Rozgrywki odbędą się w najbliższy weekend! Po wielotygodniowych oczekiwaniach, nareszcie możemy zaprosić każdego zawodnika Akademii Piłkarskiej Reissa wraz z rodzicami na turniej bez barier! O co zawalczą młodzi piłkarze? Odpowiedzi szukaj w naszym artykule!

Dlaczego warto wziąć udział w Wielkopolsko-Lubuskiej Lidze Piłkarskiej?

  • Jest to jedyny turniej, w którym mogą zmierzyć się ze sobą drużyny w każdym wieku, nawet z rocznika skrzatów!
  • Głównym celem rozgrywek jest nauka i promowanie rywalizacji opartej o zasady fair oraz szacunek zarówno do przeciwników, jak i kolegów z drużyny.
  • WLLP to wielka integracja całej Akademii Piłkarskiej Reissa!

W związku z obostrzeniami wydanymi przez Ministerstwo Zdrowia, prosimy Państwa o nie gromadzenie się w grupach i zachowanie dystansu 2 metrowego. Jeżeli liczba przebywających w miejscu rozgrywania turnieju przekroczy 150, będziemy zmuszeni prosić niektórych o opuszczenie terenu. Prosimy o wyrozumiałość.

Jako organizatorzy zobowiązujemy się do systematycznej dezynfekcji i wymiany sprzętu. Ponadto zapewnimy dezynfekcję rąk wszystkich obecnych na turnieju oraz dystans pomiędzy zawodnikami. Apelujemy o zachowanie spokoju, ostrożności i postępowanie zgodnie z zaleceniami GIS. 

Aktualny harmonogram dla grup A i B1 znajdą Państwo TUTAJ

Aktualny harmonogram dla grup B2 i C znajdą Państwo TUTAJ

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies