(+48) 519 840 821
info@wllp.pl

Turniej Regionów U-10 i U-11 - podsumowanie

wróć na stronę główną

W mionioną niedzielę odbyła się pierwsza wiosenna edycja Turnieju Regionów dla zawodników urodzonych w latach 2009 i 2010. Rozgrywki U-10 toczyły się w Baranowie, a U-11 na APR Arenie Dębiec.

Turniej Regionów U-10:

W słoneczne niedzielne przedpołudnie na boisku w Baranowie spotkało się 6 reprezentacji regionów z: Jarocina, Szczecinka, Poznania (2), Konina i Piły. Z najlepszej strony pokazały się zespoły z Jarocina i Szczecinka, które zdobyły po 13 punktów w 5 rozegranych meczach, a o końcowym triumfie tych pierwszych zadecydowała tylko jedna bramka. Z każdego zespołu wyróżniony został najlepszy zawodnik:

* APR Poznań I - Mikołaj Nowak

* APR Poznań II - Dawid Pawłowski

* APR Jarocin - Jakub Wojtkowiak

* APR Piła - Wojciech Staszewski

* APR Szczecinek - Mateusz Kaleta

* APR Konin - Bartłomiej Szypulski

Najlepszym zawodnikiem całego turnieju został wybrany Nikodem Kolecki (APR Jarocin), a bramkarzem Hubert Dziedziejko (APR Szczecinek)

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z turnieju: http://www.akademiareissa.pl/galeria?cat=1360

Turniej Regionów U-11:

W drugim rozegranym tego dnia turnieju przenieślismy na najnowocześniejszy obiekt w Poznaniu, a mianowicie APR Arena Dębiec. Udział wzięły zespoły z rocznika 2009 (U-11), po raz pierwszy grając według według zasad przeznaczonych dla kategorii młodzik (8+1). Większa przestrzeń, auty rzucane rękoma i spalone, nie były przeszkodą dla naszych zawodników w organizacji gry. Turniej zwyciężył zespół gospodarzy z Poznania, którzy zdobyli komplet punktów. Podobnie jak w roczniku młodszym, statuetki dla wyróżniającego się zawodnika danej reprezentacji powędrowały do:

* APR Poznań - Franek Błaszyk

* APR Kalisz - Emil Ćwikliński

* APR Konin - Hubert Szewczyk

* APR Gostyń - Wiktor Michalak

* AP Falubaz Zielona Góra - Maciej Markulak

Najlepszy zawodnikiem całego turnieju został wybrany Bartosz Szemis (APR Poznań), a bramkarzem Wiktor Sobieraj (APR Kalisz).

Dziękujemy wszystkim uczestnikom rozgrywek za przyjazd i zaangażowanie w trakcie wszystkich meczów.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies