(+48) 519 840 821
info@wllp.pl

Kolejne Regiony za nami

wróć na stronę główną

W miniony weekend poza rozgrywkami grup C (2007-2008) odbył się szlagierowy turniej WLLP - Turniej Regionów. Rozgrywki cyklicznie odbywają się na nowoczesnym obiekcie OSiR w Baranowie i niewątpliwie pomagają odkrywać prawdziwe piłkarskie perełki!

W zawodach wzięło udział 20 drużyn w kategorii żak. Drużyny zostały przydzielone do reprezentowanych roczników - 2011 i 2012. Według ustaleń Działu Sportu reprezentacje w swoim roczniku zagrały w grupie Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Podział ten ma na celu jak najbardziej wyrównywać poziom rozgywek, co przyczyni się do większego zaangażowania i zadowolenia młodych adeptów futbolu z meczów.

Wyniki w tym dniu były jak zawsze na drugim planie. Warto wspomnieć o tym, że udział w wydarzeniu wzięło ponad 150 zawodników, a każda reprezentacja na boisku rozegrała łącznie 72 minuty (4 mecze po 18 minut). Jest to bardzo ważne ze szkoleniowego punktu widzenia, aby chłopcy i dziewczynki w tym wieku mieli możliwość spędzać na boisku jak najwięcej czasu i cieszyć się grą.

Dziękujemy także wszystkim kibicom, którzy przyjechali do Baranowa, aby w bardzo kulturalny sposób wspierać swoje "Regiony" w dobrej grze

.

Na turnieju swoje umiejętności, po raz pierwszy w historii zaprezentowała drużyna dziewczynek - APR Ladies, prowadzona przez Angelikę Okupniak - dziewczynki otrzymały gromkie brawa od wszystkich zgromadzonych za zaangażowanie i piękną grę w trakcie rozgrywek.

Puchar tego dnia wzniosły reprezentacje regionu WZPN Baranowo i APR Kościan. Gratulujemy!

Wyniki 2012 - TUTAJ

Wyniki 2011 - TUTAJ

Kolejny Turniej Regionów odbędzie się 27.10.2019 roku również w Baranowie.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies