(+48) 519 840 821
info@wllp.pl

Przeglądarka ligowa WLLP - raport końcowy grup C

wróć na stronę główną

Grupy w kategorii młodzik (C) zakończyły rundę jesienną ligi WLLP, a co za tym idzie poznaliśmy kolejne zwycięskie lokalizacje. Zapraszamy na przeglądarkę ligową.

C - Grupa 1 - Bezkonkurencyjny Grunwald w silnej grupie.

Przed sezonem ciężko było wskazać faworyta w tej grupie. Przecież jeszcze niedawno Strzeszyn wraz ze Skórzewem grały w Finałach WLLP zajmując wysokie lokaty. Wydawało się, że pomiędzy tymi lokalizacjami rozstrzygnie się mistrzostwo, jednak poznańska drużyna z Grunwaldu prowadzona przez Roberta Przybylskiego nie dała szans reszcie stawki wyprzedzając dobrze spisujące się Baranowo o 13 punktów! Z pewnością, podrażnione zespoły ze Skórzewa i Strzeszyna powalczą o swoje w nadchodzących Reiss Cupach i rundzie wiosennej.

Wyniki i tabela gr. 1 - kliknij

C - Grupa 2 - Zadecydował mecz o wszystko w ostatniej kolejce

Bardzo wyrównany przebieg miała liga na Piątkowie. Początkowo gospodarze utrzymywali się na szczycie tabeli, jednak ostatnia kolejka była dla nich dość pechowa. Najpierw przegrali z drugą drużyną z Naramowic, następnie we wspomnianym meczu o wszystko bardzo nieznacznie ulegli pierwszemu zespołowi. Tym samym lokalizacja prowadzona przez Bartosza Szpalika "rzutem na taśmę" wywalczyła mistrzostwo jesieni. Jesteśmy jednak pewni, że "team" Piotra Przewoźnego nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, a za ich plecami czai się zawsze groźny PSS.

Wyniki i tabela gr. 2 - kliknij

C - Grupa 3 - Zwycięski Swarzędz

Dobry tydzień może zapisać sobie w kalendarzu trener ze Swarzędza - Karol Łuczak. Tydzień temu zwyciężył w najbardziej wyrównanej grupie w kategorii B2, a teraz z kolejną drużyną wygrał minimalnie ze Szczepankowem. Niestety lokalizacje z Malty i Rataj nie popisały się najpierw wystawiając starszych zawodników niż ramy wiekowe, a potem przyjeżdzając łącznie w 3 osoby. Liczymy na poprawę tych drużyn i ciekawsze turnieje, a drużynom ze Swarzędza i Szczepankowa gratulujemy postawy fair play i dobrych bezpośrednich spotkań.

Wyniki i tabela gr. 3 - kliknij

C - grupa 4 - Winogrady na topie!

Lokalizacja Winogrady w tym sezonie zanotowała niesamowity postęp pod kątem sportowym. Najpierw "na spokojnie" zwyciężyła w B2, potem z większymi problemami, ale także górą okazała się w grupie z Plewiskami, Ogrodami, Starołęką i Areną. Gratulujemy zespołowi Tomasza Karkoszki i czekamy na pokaz mocy w Reiss Cupach.

Wyniki i tabela gr. 4 - kliknij

C - grupa 5 - Pewne Puszczykowo

W grupie 5 pewnie zwyciężyła lokalizacja z Puszczykowa, wyprzedzając Mosinę, Stęszew, Kórnik i Szczodrzykowo. Podopieczni Wojciecha Paluszkiewicza regularnie zbierali najwięcej punktów w każdym turnieju i zgarnęli 33 "oczka". Z dobrej strony pokazały się zespoły z Mosiny i Stęszewa, które ciąglę się rozwijają i nabierają większego doświadczenia. Czekamy ciągle na przebudzenie Kórnika i Szczodrzykowa.

Wyniki i tabela gr. 5 - kliknij

C - grupa 6 - Oborniki z kompletem punktów

Lokalizacja prowadzona przez Rafała Pruszkowskiego pewnie zwyciężyła w grupie z Rogoźnem i Szamotułami wygrywając wszystkie 6 spotkań wliczane do Ligi Mistrzów. Fakt warty podkreślenia jest taki, że 2/3 mecze z Rogoźnem zakończyły się zwycięstwem jedną bramką co pozwala myśleć, że dobrze przepracowana zima przez tę lokalizację pozwoli na "urwanie" punktów Obornikom na wiosne. Na ten moment młody zespół z Szamotuł nabiera doświadczenia i buduje zespół na Reiss Cup.

Wyniki i tabela gr. 6 - kliknij

C - grupa 7 - Gniezno przed Kiszkowem

Wyrównany przebieg miały turnieje w grupie 7. Podopieczni Radosława Witkowskiego zwyciężyli lepszym bilansem bezpośrednich pojedynków z Kiszkowem prowadzonym przez Mateusza Bernasia. W ostatniej kolejce z dobrej strony pokazała się ekipa z Pobiedzisk zwyciężając w Murowanej Goślinie, jednak na przekroju rundy jesiennej nie wystarczyło to na nic więcej niż ex-aequo 3 miejsce właśnie z Pobiedziskami.

Wyniki i tabela gr. 7 - kliknij

C - grupa 8 - Brak rozstrzygnięć

W grupie 8 ciągle czekamy na ostateczne rozstrzygnięcie. Ostatni turniej odbędzię się na hali w listopadzie. Po tym, jak do turnieju dołączyło Koło, zrobiło się naprawdę ciekawie.

C - grupa 9 - Trzcianka przed Czarnkowem i Piłą

Zdecydowanym mistrzem jesieni została drużyna z Trzcianki prowadzona przez Krzysztofa Madajczaka. Zespół ten co roku jest najlepszy w swojej kategorii w okręgu pilskim i pozostaje tylko spytać, które miejsce na podium zajmie w turnieju Reiss Cup, gdzie będzie gospodarzem. Lokalizacje z Czarnkowa i Piły także zanotowały progres i chcą pokrzyżować plany ekipie z Trzcianki.

Wyniki i tabela gr. 9 - kliknij

C - grupa 10 - Ostrów Wielkopolski przed Pogorzelą

Mimo dużej przewagi końcowej Ostrowa Wielkpolskiego nad drugą Pogorzelą (13 pkt.) nic nie wskazywało na tak wysokie zwycięstwo w lidze. Stawce przewodził Kobylin, jednak niespodziewany walkower otworzył szansę na zwycięstwo w lidze, którą wykorzystała drużyna prowadzona przez Michała Grzędę. Warto pochwalić także zespół z Pogorzeli, który przemierzył ponad 50 kilometrów, aby rozegrać bardzo dobre spotkania.

Wyniki i tabela gr. 10 - kliknij

C - Grupa 12 - Niepodważalne zwycięstwo Kalisza

Sytuacja bardzo podobna do lokalizacji z Winograd, Swarzędza czy Puszczykowa. Wygrana w kategorii B2 i C. Warto zwrócić uwagę, że w turniejach, które odbyły się w Jarocinie, Pleszewie i Choczu, rozgrywki toczyły się nie tylko pomiędzy pierwszymi drużynami danych lokalizacji w Lidze Mistrzów, ale także w Lidze Europy, gdzie swoje mecze rozgrywali zawodnicy może o trochę niższych umiejętnościach piłkarskich, ale na pewno nie o niższym zaangażowaniu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom w tej grupie, którzy za każdym razem tworzyli bardzo ciekawe widowisko!

Wyniki i tabela gr. 12 - kliknij

C - grupa 13 - Mistrzem jesieni Gostyń

Pomimo dobrej końcówki drużyny z Kościana, pierwsze dwie kolejki zadecydowały o zwycięstwie Gostynia jedynie o dwa punkty. Tak naprawdę zadecydował mecz z pierwszej kolejki, gdzie Leszno urwało bardzo ważne punkty w końcowym rozrachunku Kościanowi. Jednak brawa należą się dla podopiecznych wszystkich lokalizacji nie tylko za mecze, ale wzorową frekwencję!

Wyniki i tabela gr. 13 - kliknij

C - grupa 14 - Pewny mistrz z Szamotuł

Bezkonkurencyjny w grupie 14 okazał się zespół z Szamotuł, który zwyciężając we wszystkich meczach, zapewnił sobie mistrzostwo jesieni. W polu pokonanych zostawił za sobą Ostroróg i Obrzycko, które zdecydowanie lepiej się czują w grupach B2 i budują zespoły na kolejne sezony. Gratulujemy podopiecznym Mikołaja Małolepszego.

Wyniki i tabela gr. 14 - kliknij

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies