(+48) 519 840 821
info@wllp.pl

Jesienne "regiony" przeszły do historii.

wróć na stronę główną

W Baranowie k. Poznania odbyła się ostatnia jesienna edycja Turnieju Regionów. Mimo coraz chłodniejszych dni nie zawiodła ani frekwencja, ani poziom sportowy przybyłych drużyn. Zapraszamy na podsumowanie turnieju.

Zielona Góra i Leszno - miasta mogące kojarzyć się z żużlem, jednak młodzi piłkarze pochodzący z tych okolic pokazali, że piłka nożna ma się dobrze i praca od podstaw wykonywana jest przez Akademie Piłkarskie wzorowo!

Zacznijmy od chłopców urodzonych w roczniku 2011 i młodszych (kategoria do lat 8). Zawodnicy z Leszna już podczas poprzednich turniejów pokazywali się z bardzo dobrej strony. Ich dobra gra dostrzegana była przez wielu obserwatorów i trenerów. Brak wybijania piłki, budowanie gry "od tyłu", kreatywne zagrania i spokój trenera przy linii - gotowa recepta na sukces wdrażana przez Łukasza Pujanka dała w sobotę 4 zwycięstwa w 4 meczach. Gratulujemy!

 

W kategorii U-9 zwyciężyła Akademia Piłkarska Falubaz nie tracąc w sześciu meczach żadnej bramki! Widać, że chłopcy z Zielonej Góry są zespołem bardzo zgranym i poukładanym. Z pewnością udział w obozach i turniejach daje duży efekt w postaci  dobrej i solidnej gry. Gratulujemy chłopcom i trenerom - Łukaszowi Markowskiego i Zbyszkowi Szymczakowi.

W Turnieju Regionów wyróżniamy zwycięzców, jednak dla Akademii priorytetowy jest rozwój poszczególnych reprezentacji i gra budowana według przyjętej metodologii. Najważniejsze są także uśmiechy na twarzy młodych adeptów futbolu, gdy uczestniczą w tego rodzaju wydarzeniach.

Wyniki wszystkich meczów w linku poniżej.

Wyniki rocznika 2010 - kliknij

Wyniki rocznika 2011 - kliknij

 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies