(+48) 519 840 821
info@wllp.pl

Grupa D zakończyła zmagania.

wróć na stronę główną

Pierwsza w historii WLLP runda jesienna dla grup D dobiegła końca. Mistrzem jesieni została lokalizacja z poznańskiego Grunwaldu (na zdjęciu) nieznacznie wyprzedzając Ostroróg i Szamotuły.

 

3 po 3 - Trzech zwycięzców trzech turniejów!

Inauguracja ligi przypadła 15.09 na poznańskim Piątkowie. W turnieju udział wzięły 4 lokalizacje, a najlepsi okazali się chłopcy z Grunwaldu wygrywając wszystkie 3 spotkania inkasując przy tym 9 "oczek". W drugiej kolejce 6.10 w Szamotułach swoją siłę pokazali zawodnicy gospodarzy zgarniając komplet punktów. Dwa tygodnie później na Piątkowie najlepsi okazali się gracze z Ostroroga nie przegrywając żadnego z 4 spotkań. Najrówniejszą formę trzymali gracze z Grunwaldu i po podsumowaniu punktów to oni zostali mistrzami jesieni.

Wszystkie wyniki i tabela -> Grupa D <- kliknij!

Spytaliśmy Roberta Przybylskiego - Trenera zwycięskiej lokalizacji z Grunwaldu co sądzi o przebiegu rozgrywek i czy chętnie chłopcy z jego drużyny brali w nich udział. Oto odpowiedź:

"Bardzo się cieszę, że udało się rozegrać rozgrywki WLLP dla grupy D. Jest coraz więcej chętnych w tym roczniku. Do mojej grupy dochodzą kolejni zawodnicy. Każdy turniej stał na bardzo dobrym poziomie, a radość chłopaków z tego, że mogą rozgrywać mecze z rówieśnikami była ogromna. Możliwość rywalizacji daje im przysłowiowego kopa do treningów. Z niecierpliwością czekam na kolejne turnieje"

Warto pogratulować wszystkim zespołom i ich trenerom, którzy pokazali, że warto grać i rozwijać się także w starszych rocznikach w Akademii przemierzając ponad 40 kilometrów do Poznania czy Szamotuł.

Poznań - Grunwald - trener Robert Przybylski

Szamotuły - trener Tadeusz Grzesiak

Obrzycko/Ostroróg - trener Wiesław Rzeszowski

Poznań - Strzeszyn - trener Jakub Sobczak

 

Ze względu na spore zainteresowanie rozgrykwami również w tych rocznikach planowany jest turniej Reiss Cup dla grup D, a także runda wiosenna ligi WLLP. Dziękujemy i gratulujemy!

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies