(+48) 519 840 821
info@wllp.pl

[ZAPOWIEDŹ] Rozgrywki podkręcają tempo!

wróć na stronę główną

Rozgrywki w ramach WLLP niczym polscy siatkarze - nabrały pod koniec września niesamowitego rozpędu. Już jutro na boisko w Baranowie wybiegną reprezentanci regionów, a swoją drugą kolejkę w większości rozegrają zawodnicy z grup C. Będziemy w aż 21 miejscach na terenie Lubuskiego i Wielkopolski!

Turniej Regionów:

W Baranowie k. Poznania zmierzą się reprezentanci regionów w kategorii wiekowej U-8 (rocznik 2011) i U-9 (rocznik 2010). Rywalizacja będzie toczyła się równolegle na czterech boiskach, a puchar postara się obronić drużyna gospodarzy. Wydarzenie zapowiada się bardzo ciekawie, z tego względu, że zobaczymy aż 24 reprezentacje! Zapraszamy w godzinach 9:00 - 12:30 na obiekt OSiR znajdujący się przy ulicy Wypoczynkowej 93a.

Terminarz Turnieju Regionów dla 2010 - Pobierz

Terminarz Turnieju Regionów dla 2011 - Pobierz

Liga WLLP:

Harmonogram ligi pozwala wierzyć, że będzie się działo. W większości na orlik wybiegną zawodnicy grup C, jednak w kilku przypadkach zobaczymy także skrzatów i żaków. Warto zaznaczyć, że drugą kolejkę rozegrają zawodnicy pod szyldem Akademii Piłkarskiej Falubaz.

Harmonogram ligi WLLP - Pobierz

Gramy na 100%:

Oficjalne wyniki 1 kolejki - 2 października - dajemy każdej lokalizacji szanse na pokazanie się w konkursie, a jedna z grup B2 dopiero w ten weekend rozegra swoje pierwsze mecze.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies