(+48) 519 840 821
info@wllp.pl

ZAPOWIEDŹ: Turniejowa jesień przed nami!

wróć na stronę główną

Gotowi na prawdziwe piłkarskie emocje ? Turniejowa jesień zbliża się wielkimi krokami. A w niej:

  • 3 edycje Turnieju Reprezentacji Regionów
  • Wielkopolsko – Lubuskie Ligi Piłkarskie w każdy weekend do 27.10
  • Zapowiedź Reiss Cupów
  • Kolejna odsłona prestiżowego turnieju FootballPro Cup Masters IX

WLLP - Turniej Regionów – stawiamy na jakość szkolenia.

Jest to szkoleniowy turniej, który gromadzi reprezentacje należące do Akademii Piłkarskiej Reissa, Akademii Piłkarskiej Falubaz, a także Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów. Młodzi, utalentowani piłkarze urodzeni w rocznikach 2010 (U-9) i 2011 (U-8) będą mieli okazję spróbować swoich sił w dwóch grupach – Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Głównym celem turnieju jest stopniowe wprowadzanie metodologii szkolenia młodzieży przyjętej przez Dział Sportu Akademii w regionach należących do wyżej wymienionych Akademii. Pierwsza edycja odbyła się w niedzielę 02.09.2018 r. (więcej->tutaj) Kolejne terminy:

  • 29.09.2018 r.  Baranowo k. Poznania
  • 20.10.2018 r.  Baranowo k. Poznania

Wielkopolsko – Lubuskie Ligi Piłkarskie – świetna zabawa z piłką przy nodze.

Turniej pomiędzy lokalizacjami Akademii Piłkarskiej Reissa i Akademii Piłkarskiej Falubaz. Niezmiennym celem WLLP jest propagowanie kultury fizycznej, zdrowego stylu życia i zachęcenie jak największej liczby młodych piłkarzy do rozgrywania niepowtarzalnych meczów z rówieśnikami.

Serię weekendowych turniejów zaczynamy 8 września, gdzie wystąpią grupy C (roczniki 2006-2007)

Przed rozpoczęciem turnieju każda lokalizacja wytypuje tzw. drużynę nr 1 – która powalczy z innymi zespołami w Lidze Mistrzów. Do Ligi Europy kwalifikowane będą kolejne zespoły lokalizacji – odpowiednio II i III – sprawi to, że poziom rozgrywek będzie dopasowany do możliwości każdego, kto weźmie udział.

Reiss Cup – Mikołajki dla każdego

Cykliczny, największy w Polsce turniej dla wszystkich zawodników Akademii Piłkarskiej Reissa, Akademii Piłkarskiej Falubaz i Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów. O terminach i miejscach będziemy informowali na bieżąco. Start już w połowie listopada.

FootballPro Cup Masters XI – prestiż, emocje, najwyższy poziom

W sobotę 5 stycznia 2019 roku, na terenie hali widowiskowo – sportowej Arena w Poznaniu odbędzie się XI edycja bardzo prestiżowego turnieju organizowanego przez Akademie Piłkarską Reissa – FootballPro Cup Masters. Wydarzenie co pół roku gości takie zespoły jak Lechia Gdańsk, Pogoń Szczecin, Górnik Zabrz, Zagłębie Lubin czy Śląsk Wrocław. Spodziewamy się także drużyn zza granicy m.in. Elite Magic London, Szczegóły wydarzenia już wkrótce.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies