(+48) 519 840 821
info@wllp.pl

B2 - Grupa 17

Mistrz sezonu 2018/2019: Poznań - Winogrady

Terminarz:

(niedziela) 31.03.2019 r., godz. 12:00  - Poznań, APR Arena Dębiec, ul. Łozowa 77

27.04.2019 r., godz. 9:15  - Poznań, APR Arena Dębiec, ul. Łozowa 77

25.05.2019 r., godz. 9:15  - Poznań, APR Arena Dębiec, ul. Łozowa 77

(niedziela) 9.06.2019 r., godz. 8:30  - Poznań, APR Arena Dębiec, ul. Łozowa 77

Liga Mistrzów
Msc. Drużyna Pkt.
1 Poznań - Winogrady I                 33
2 Poznań - Arena I 30
3 Poznań - Starołęka 10
4 Poznań - Malta - Polanka 10
5 Poznań - Rataje GT 0
Liga Europy
1 Poznań - Winogrady II 26
2 Poznań - Arena II 3
3 Poznań - Winogrady III 3

*Rozgrywki toczą się w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. W LM liczą się tylko wyniki pomiędzy pierwszymi zespołami danych lokalizacji.

Wyniki Ligi Mistrzów:

I kolejka 31.03
Poznań - Winogrady I 1:0 Poznań - Malta - Polanka
Poznań - Winogrady I 0:1 Poznań - Arena I
Poznań - Winogrady I 3:0 Poznań - Starołęka
Poznań - Arena I 5:1 Poznań - Starołęka
Poznań - Malta - Polanka 2:3 Poznań - Starołęka
Poznań - Arena I 3:2 Poznań - Malta - Polanka
II kolejka 27.04
Poznań - Winogrady I 1:2 Poznań - Malta - Polanka
Poznań - Winogrady I 3:0 Poznań - Arena I
Poznań - Arena I 4:2 Poznań - Starołęka
Poznań - Malta - Polanka 1:2 Poznań - Starołęka
Poznań - Arena I 2:1 Poznań - Malta - Polanka
Poznań - Winogrady I 2:0 Poznań - Starołęka
III kolejka 25.05
Poznań - Winogrady I 3:1 Poznań - Malta - Polanka
Poznań - Arena 2:1 Poznań - Starołęka
Poznań - Malta - Polanka 3:2 Poznań - Starołęka
Poznań - Arena 4:0 Poznań - Malta - Polanka
Poznań - Winogrady I 2:0 Poznań - Arena
Poznań - Winogrady I 1:0 Poznań - Starołęka
IV kolejka 8.06
Poznań - Winogrady I 4:0 Poznań - Malta - Polanka
Poznań - Winogrady I 7:1 Poznań - Rataje GT
0 2:4 Poznań - Arena
Poznań - Rataje GT 0:2 Poznań - Starołęka
Poznań - Winogrady I 5:0 Poznań - Starołęka
Poznań - Arena 7:1 Poznań - Rataje GT
Poznań - Malta - Polanka 2:2 Poznań - Starołęka
Poznań - Winogrady I 5:3 Poznań - Arena
Poznań - Rataje GT 1:4 Poznań - Malta - Polanka
Poznań - Arena 5:1 Poznań - Starołęka

 

Wyniki Ligi Europy:

I kolejka 31.03
Poznań - Winogrady II 1:0 Poznań - Winogrady III
Poznań - Winogrady III 0:3 Poznań - Arena II
Poznań - Winogrady II 2:0 Poznań - Arena II
II kolejka 27.04
Poznań - Winogrady II 2:0 Poznań - Winogrady III
Poznań - Winogrady III 4:0 Poznań - Arena II
Poznań - Winogrady II 3:2 Poznań - Arena II
III kolejka 25.05
Poznań - Winogrady II 1:3 Poznań - Winogrady I
Poznań - Malta  2:2 Poznań - Winogrady I
Poznań - Winogrady II 3:4 Poznań - Arena I
Poznań - Winogrady II 1:1 Poznań - Starołęka
IV kolejka 8.06
Poznań - Winogrady II       4:1 Poznań - Rataje GT
Poznan - Winogrady II 2:0 Poznań - Malta - Polanka
Poznań - Winogrady II 0:2 Poznań - Arena
Poznań - Starołęka 2:4 Poznań - Winogrady II
Poznań - Winogrady I 0:1 Poznań - Winogrady II

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies