(+48) 508 670 302
info@wllp.pl

Aktualności

WLLP – podsumowanie II kolejki
29.04.2021

Każdy z nas wyczekiwał powrotu na boisko! W szczególności nasi adepci nie mogli doczekać się kolejnych rozgrywek WLLP. Dlatego poprzedni weekend, rozegrany w rytm Ligi Marzeń cieszył nas ogromnie. Nareszcie nasi zawodnicy mogli rywalizować i czerpać radość z gry. Ponadto ta kolejka przejdzie do historii! O tym więcej w dalszej części artykułu!

Wraca WLLP!
21.04.2021

Oficjalnie możemy poinformować, że wracamy na boiska, aby dalej walczyć w naszej Lidze Marzeń! Już w ten weekend nasi adepci rozegrają spotkania w ramach WLLP i wreszcie będą mieli okazje, by wystawić swoje umiejętności na próbę. Oczywiście nie zabraknie dobrej zabawy i pięknych akcji meczowych. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, kto zagra za kilka dni podczas Wielkopolsko -Lubuskich Lig Piłkarskich.

Zawieszenie rozgrywek
07.04.2021

W związku z ogólnopolską sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa pragniemy poinformować Państwa o decyzjach dotyczących odbywania się turniejów w naszej Akademii. Wszystkie rozgrywki w ramach WLLP są zawieszone do czasu odwołania.

Rusza Turniej Regionów WLLP!
24.03.2021

W najbliższą niedzielę o godzinie 9:00 nastąpi oficjalne rozpoczęcie piłkarskiej wiosny sezonu 2020/2021 WLLP. W Baranowie k. Poznania odbędzie się Turniej Reprezentacji Regionów U-8 i U-9.

Pierwsza runda WLLP za nami!
24.03.2021

W ubiegłą sobotę rozpoczęła się pierwsza kolejka Wielkopolsko-Lubuskiej Ligi Piłkarskiej. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z grupy C, które walczą o zwycięstwo sezonu w swojej kategorii wiekowej, po to by zagrać w Finale WLLP o najwyższe trofea! Przeczytaj artykuł i dowiedz się, kto okazał się najlepszy!

Wielkie odliczanie do startu WLLP!
16.03.2021

Już niebawem, bo w ten weekend startuje Wielkopolska-Lubuska Liga Piłkarska. W powietrzu z pewnością unosi się sportowa atmosfera, bo w sobotę na wielu boiskach w Wielkopolsce nasi zawodnicy rozpoczną zmagania w turnieju WLLP.

Początek rundy wiosennej WLLP!
09.03.2021

Już za dwa tygodnie, 20/21 marca początek kolejnej rundy Wielkopolsko Lubuskich Lig Piłkarskich. Piłkarze Akademii Piłkarskiej Reissa oraz Akademii Piłkarskiej Falubaz solidnie na treningach przygotowują się do rozpoczęcia rozgrywek.

Podsumowanie weekendu WLLP
08.03.2021

W niedziele, 7 marca na APR Arena Dębiec w Poznaniu rozegrany został Turniej WLLP dla wyróżniających sie lokalizacji Akademii Piłkarskiej Reissa.

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies