(+48) 519 840 821
info@wllp.pl

WLLP

Gramy na 100%

Gramy na 100%


Naszym głównym celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do aktywności fizycznej oraz popularyzacja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Pragniemy wdrażać najmłodsze pokolenia w uczestnictwo w kulturze fizycznej, zarażać je pasją do sportu, wyzwalać pozytywne emocje oraz uczyć wartości, charakteryzujących dobrego sportowca - szacunku do rywala i gry fair play. Liczymy na wysoki wskaźnik frekwencyjny, nie tylko w słoneczne dni! :)

Poniżej główne założenia i zasady konkursu:

Regulamin konkursu „ Gramy na 100%”

Konkurs frekwencyjny „Gramy na 100%” skierowany jest do wszystkich drużyn uczestniczących w rozgrywkach WLLP. Każda drużyna ma szanse wziąć w nim udział, wystarczy, że Trener po turnieju wyśle zdjęcie potwierdzające obecność danej ilości zawodników uczestniczących w lidze WLLP. Poniżej przedstawione są zasady zabawy.

Zasady ogólne
  1. Konkurs rozpoczyna się w momencie startu I kolejki ligowej (tj. 8.09.2018 r.) i podzielony jest na dwie rundy: jesienną i wiosenną. Po każdej z rund wyłaniamy zwycięzcę.
  2. W rundzie jesiennej grupy wiekowe - A i B1 grają 2 kolejki, a B2 i C rozgrywają 3 kolejki ligowe.
  3. Prowadzone będą dwa osobne rankingi – A i B1 oraz B2, C i D (ze względu na różną ilość kolejek)
  4. Poszczególne grupy muszą nadesłać zdjęcie maksymalnie 3 dni po turnieju tj. do wtorku do godz. 12:00. Poniżej przykład treści wiadomości mailowej.
  5. Mając na uwadze duże rotacje w zespołach we wrześniu wprowadzamy zasadę, iż stan osobowy poszczególnych grup z danej lokalizacji jest weryfikowany w piątek przed rozpoczęciem kolejki i to właśnie wspomniana liczba zawodników jest analizowana w kontekście frekwencji weekendowej. Zawodnicy, którzy będą liczeni do procentowej stawki musza mieć aktywny status w panelu. Każdy „nowy” zawodnik, którego Trener zachęci do wzięcia udziału w lidze WLLP, będzie liczony jako dodatkowa osoba podwyższająca frekwencję. Może zatem zdarzyć się sytuacja, że dana grupa zagra na 110 %!
Punktacja
  1. Pierwsze trzy zespoły, które uzyskały najwyższą frekwencję podczas zmagań weekendowych otrzymują kolejno: 3pkt., 2 pkt., 1pkt.
  2. W przypadku gdy kilka drużyn uzyska taki sam wynik procentowy sprawdzany jest konkretny stan liczbowy- wygrywa drużyna, która zgromadziła większą liczbę zawodników np. 8/10 i 16/20 - zwycięża 16/20.
Nagrody
  1. Koszulki APR dla wszystkich zawodników aktywnych ze zwycięskiej grupy lokalizacyjnej.
  2. Bon zakupowy w sklepie JOMA dla Trenera grupy.

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies