(+48) 519 840 821
info@wllp.pl
[Gramy na 100%] Ranking po 1 kolejce
03.10.2018

Przedstawiamy zaktualizowany ranking naszego konkursu. Swoje turnieje zagrały już wszystkie lokalizacje, czekamy na kolejne zdjęcia od trenerów!

Kolejny sportowy weekend przeszedł do historii!
02.10.2018

Za nami kolejny bardzo udany sportowo weekend. Nie tylko za sprawą siatkarzy, którzy obronili tytuł mistrza świata. Byliśmy w wielu miejscach i jak zawsze działo się dużo! Na krótką relację z Turnieju Regionów WLLP zapraszamy do artykułu.

[ZAPOWIEDŹ] Rozgrywki podkręcają tempo!
28.09.2018

Rozgrywki w ramach WLLP niczym polscy siatkarze - nabrały pod koniec września niesamowitego rozpędu. Już jutro na boisko w Baranowie wybiegną reprezentanci regionów, a swoją drugą kolejkę w większości rozegrają zawodnicy z grup C. Będziemy w aż 21 miejscach na terenie Lubusk...

Najmłodsi wkraczają do gry!
21.09.2018

Jak spędzić jutrzejsze sobotnie przedpołudnie ? Podpowiadamy - na turnieju z grupami A i B1. Jak wszyscy wiemy już jutro do gry wkroczą nasi najmłodsi piłkarze - skrzaty i żaki!

Więcej

Naszym głównym celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do aktywności fizycznej oraz popularyzacja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Pragniemy wdrażać najmłodsze pokolenia w uczestnictwo w kulturze fizycznej, zarażać je pasją do sportu, wyzwalać pozytywne emocje oraz uczyć wartości, charakteryzujących dobrego sportowca – szacunku do rywala i gry fair play.

Biorąc udział w rozgrywkach Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich piszesz się na niezapomnianą moc prawdziwych emocji! Wspólnymi siłami dążymy do tego, by każdy zawodnik naszego turnieju miał poczucie spełnienia i czerpał jak najwięcej radości z gry.

Uwielbiasz futbol, a na murawie czujesz się niczym ryba w wodzie? Już dziś stań w szeregach Akademii i weź udział w Wielkopolsko-Lubuskich Ligach Piłkarskich! Naszym podopiecznym zapewniamy profesjonalne przygotowanie, tak by mogli oni odnosić sukcesy na piłkarskich stadionach, a w przyszłości stanowić o sile polskiego futbolu. Czekamy właśnie na Ciebie!

Nasi PartnerzyWielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie

Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie to jedyny taki turniej w Polsce, który zadba nie tylko o rozwój twoich umiejętności, ale i niezapomnianą zabawę w gronie rówieśników!

W ramach cotygodniowych zmagań, ponad 7 tysięcy młodych piłkarzy, grających na co dzień w barwach Akademii Piłkarskiej Reissa, Akademii Piłkarskiej Falubaz oraz Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów, rywalizować będzie o najwyższe miejsce na podium w różnych kategoriach wiekowych.

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies