(+48) 519 840 821
info@wllp.pl
Najmłodsi wkraczają do gry!
21.09.2018

Jak spędzić jutrzejsze sobotnie przedpołudnie ? Podpowiadamy - na turnieju z grupami A i B1. Jak wszyscy wiemy już jutro do gry wkroczą nasi najmłodsi piłkarze - skrzaty i żaki!

[RAPORT] Grupy B2 pokazały moc!
19.09.2018

Za nami kolejny turniejowy weekend. Tym razem w większości miast na orlik wyszły drużyny w kategorii wiekowej B2 (urodzeni w 2008 i 2009 roku). Co się działo w poszczególnych lokalizacjach ? Zapraszamy do artykułu.

[ZAPOWIEDŹ] Piłkarska sobota przed nami!
14.09.2018

Już jutro 2 kolejka ligi WLLP! Turnieje odbędą się w aż 14 lokalizacjach. W zdecydowanej większości na orlika wyjdą grupy B2, czyli zawodnicy urodzeni w rocznikach 2008 i 2009. 

[RANKING cz.1] Gramy na 100%
13.09.2018

Dziękujemy wszystkim trenerom za wysoką frekwencję w trakcie rozgrywek i zdjęcia drużyn. Spośród 15 zgłoszeń wybraliśmy TOP 3 dla grup C. Prezentujemy wstępny ranking. W przyszłym tygodniu aktualizacja o grupy B2, a pod koniec września dla grup A i B1! Będzie się działo!

Więcej

Naszym głównym celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do aktywności fizycznej oraz popularyzacja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Pragniemy wdrażać najmłodsze pokolenia w uczestnictwo w kulturze fizycznej, zarażać je pasją do sportu, wyzwalać pozytywne emocje oraz uczyć wartości, charakteryzujących dobrego sportowca – szacunku do rywala i gry fair play.

Biorąc udział w rozgrywkach Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich piszesz się na niezapomnianą moc prawdziwych emocji! Wspólnymi siłami dążymy do tego, by każdy zawodnik naszego turnieju miał poczucie spełnienia i czerpał jak najwięcej radości z gry.

Uwielbiasz futbol, a na murawie czujesz się niczym ryba w wodzie? Już dziś stań w szeregach Akademii i weź udział w Wielkopolsko-Lubuskich Ligach Piłkarskich! Naszym podopiecznym zapewniamy profesjonalne przygotowanie, tak by mogli oni odnosić sukcesy na piłkarskich stadionach, a w przyszłości stanowić o sile polskiego futbolu. Czekamy właśnie na Ciebie!

Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie

Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie to jedyny taki turniej w Polsce, który zadba nie tylko o rozwój twoich umiejętności, ale i niezapomnianą zabawę w gronie rówieśników!

W ramach cotygodniowych zmagań, ponad 7 tysięcy młodych piłkarzy, grających na co dzień w barwach Akademii Piłkarskiej Reissa, Akademii Piłkarskiej Falubaz oraz Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów, rywalizować będzie o najwyższe miejsce na podium w różnych kategoriach wiekowych.

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies