(+48) 519 840 821
info@wllp.pl
Gramy na 100% - wyniki rankingu B2/C
06.11.2018

Prezentujemy oficjalne wyniki konkursu frekwencyjnego "Gramy na 100%" dla grup B2 i C. Przypominamy, iż drużyny ujęte są w jednym rankingu. Było bardzo ciekawie...

Gramy na 100% - wyniki rankingu A/B1
06.11.2018

Prezentujemy oficjalne wyniki konkursu frekwencyjnego "Gramy na 100%" dla grup A i B1. Przypominamy, iż drużyny ujęte są w jednym rankingu.

Przeglądarka ligowa WLLP - raport końcowy grup C
31.10.2018

Grupy w kategorii młodzik (C) zakończyły rundę jesienną ligi WLLP, a co za tym idzie poznaliśmy kolejne zwycięskie lokalizacje. Zapraszamy na przeglądarkę ligową.

Pierwsi mistrzowie jesieni wyłonieni!
24.10.2018

Swoje zmagania zakończyła już część lokalizacji z grup B2, a co za tym idzie poznaliśmy pierwszych mistrzów jesieni ligi WLLP w tych rocznikach. Zachęcamy po "więcej" do rozwinięcia newsa.  

Więcej

Naszym głównym celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do aktywności fizycznej oraz popularyzacja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Pragniemy wdrażać najmłodsze pokolenia w uczestnictwo w kulturze fizycznej, zarażać je pasją do sportu, wyzwalać pozytywne emocje oraz uczyć wartości, charakteryzujących dobrego sportowca – szacunku do rywala i gry fair play.

Biorąc udział w rozgrywkach Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich piszesz się na niezapomnianą moc prawdziwych emocji! Wspólnymi siłami dążymy do tego, by każdy zawodnik naszego turnieju miał poczucie spełnienia i czerpał jak najwięcej radości z gry.

Uwielbiasz futbol, a na murawie czujesz się niczym ryba w wodzie? Już dziś stań w szeregach Akademii i weź udział w Wielkopolsko-Lubuskich Ligach Piłkarskich! Naszym podopiecznym zapewniamy profesjonalne przygotowanie, tak by mogli oni odnosić sukcesy na piłkarskich stadionach, a w przyszłości stanowić o sile polskiego futbolu. Czekamy właśnie na Ciebie!

Obozy i półkolonie

Akademia Bramkarzy

Treningi indywidualneNasi PartnerzyWielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie

Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie to jedyny taki turniej w Polsce, który zadba nie tylko o rozwój twoich umiejętności, ale i niezapomnianą zabawę w gronie rówieśników!

W ramach cotygodniowych zmagań, ponad 7 tysięcy młodych piłkarzy, grających na co dzień w barwach Akademii Piłkarskiej Reissa, Akademii Piłkarskiej Falubaz oraz Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów, rywalizować będzie o najwyższe miejsce na podium w różnych kategoriach wiekowych.

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Polityka cookies